Elisa blogi

2 filmi ja 1 seriaal, mida sa sel nädalal kindlasti vaatama peaks

"Venom"

Valentinipäev on peagi siin ning seega on aeg suurepärane, et teha hubase filmi- ja seriaalivaatamise peaproov, tõsi, mitte küll ülemäära valentiste filmidega. Vaatamissoovitusteks valisime välja kodumaise seriaali ja filmi ning uhiuue kinokunsti superkangelaste fantaasiamaailma sukeldumiseks.

Padjaklubi

“Padjaklubi” on eestlastele armsaks saanud teleseriaal, mis ilmselt väga palju reklaami ei vaja. Peategelased Maria, Kristina, Laura ja Miša on neli iseloomult ja maailmavaatelt täielikku vastandit. Elu keerdkäikude tõttu peavad nad elama ühe katuse all ja sealt alles seiklused algavad. Tele-eetrisse jõuab lähiajal  „Padjaklubi“ 11. hooaeg ning seega on hea aeg alustada eelnevate hooaegade (uuesti) vaatamisega. Seda saab teha algusest lõpuni ja reklaamivabalt Elisa Elamuse Seriaalimaailma vahendusel.

Sangarid

Sangaridon kolm kutti, kes põgenevad 80ndatel nõukogude liidust Rootsi ja seal võetakse neid vastu kui kangelasi, kes suutsid põgeneda raudse eesriide tagant. Mehed tahtsid minna elama elu sellisena nagu nad seda selleaegsetest Hollywoodi filmidest olid näinud. Algselt tundub, et unistus saab teoks, kuid kui esimene meediakära maha vaibub, tabab neid reaalsus ja mehed peavad ise hakkama saama. Alla anda mehed küll ei kavatse, aga pöörased plaanid neil olemist kuigi palju lihtsamaks ei tee.

Venom 

Varasemalt juba superkangelaste filmist tuntud Tom Hardy kehastab seekord sünget anti-kangelast Venom. Kui raevukas tulnukas Venom satub Hardy kehastatud Eddie kehasse, saab ta endale uskumatud võimed ja avastab, et ta saab korda saata seda mida hing ihkab. Nii et, paneme tuled kustu ja elame kaasa sellele verd tarretavale seiklusele.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.