Elisa blogi

2 filmi ja 1 seriaal, mida sel nädalal vahele jätta ei saa

"Bohemian Rhapsody" tuleb koju kätte!Foto: kuvatõmmis

Sõbrapäev on läbi ning kuna kõik romantilised filmid on ära vaadatud, on taas vaja leida head meelelahutust, et pikad õhtud lähedaste seas meeleolukalt veeta.

Soovitame kahte filmi ja ühte verivärsket Elisa originaalseriaali, mida sel nädalal kindlasti vaatama peaksid.

Bullets / Kuulid
Elisa Seriaalimaailma kevadhooaja avapaugu annab “Bullets”, mille terve hooaja saab Seriaalimaailmast kasvõi järjest ära vaadata! Järgnevate nädalate jooksul jõuab Seriaalimaailma voogedastusteenusesse Seriaali valik mitmeid oodatud kodumaiseid sarjasid, aga ka Elisa eksklusiivsisu.

Esimeseks eksklusiivsarjaks, mis on kättesaadav vaid Elisa klientidele, on hittsari “Bullets”, peaosas “Troonide mängu” täht Sibel Kekilli. Peale ebaõnnestunud narkooperatsiooni sulandub salajastele ülesannetele spetsialiseerunud kriminaaluurija Mari Saari turvapaika taotleva terroristi lähikonda.

Missioon viib Saari üha sügavamale valede võrgustikku, kus kõik on teisiti kui esmalt tundub. Uurimise edenedes seab Saari ennast üha rohkem ohtu,  samal ajal kui põhjanaabrite pealinn Helsingi on suuremas ohus kui eales varem!

Bohemian Rhapsody

2018. aasta üks suurimaid kassahitte kogu maailmas – film, mis alles oli kinos – on juba täna Elisa videolaenutuses!

“Bohemian Rhapsody” toob meieni jutustuse, kuidas Queen meteoriidina muusikamaailma tippu tõusis, põhjuseks nende ikoonilised laulud ja revolutsiooniline kõla.

Selle kõik ähvardab hävitada Freddie Mercury kontrollimatu elustiil, kuid pealtnäha ületamatud raskused suudetakse ületada ning tulemuseks on ansambli triumfaalne taasühinemine maailma kõigi aegade suurimal heategevuskontserdil Live Aid, kus ravimatu haigusega silmitsi seisev Mercury veab bändi rokkmuusika ajaloo ühe legendaarseima etteasteni, tsementeerides selle käigus ansambli pärandi.

Queen ja iseäranis Mercury inspireerivad kuni tänase päevani miljoneid autsaidereid, unistajaid ja muusikasõpru üle kogu maailma.

Pimeduse Rüütel

Üks läbi aegade kõige kiidetum Batmani film “Pimeduse Rüütel” ootab vaatajaid Elisa Elamuse Filmimaailmas!

Batman (Christian Bale) püüab puhastada Gotham City organiseeritud kuritegevusest. Selle ülesande lahendamisel aitavad teda leitnant Jim Gordon (Gary Oldman) ja prokurör Harvey Dent (Aaron Eckhart). Kolmik on oma töös väga edukas, kuni saab vastaseks uue superkurjategija, keda tuntakse nimel all Jokker (Heath Ledger). Viimane paiskab kogu Gothami anarhia küüsi, sundides Batmani sammhaaval lähemale piirile, mis lahutab kangelaslikkust omakohtust.

”Pimeduse rüütel” on järg 2005. aasta meisterlikule seiklusfilmile ”Batman alustab”. Lavastajaks jällegi meisterlik Christopher Nolan (”Memento”, ”The Prestige”).

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.