Elisa blogi

3 ägedat ja kiiksuga spordimängu, mida kohe proovida

Kui oled tavaliselt jalgpallist ja tennisest tüdinenud, siis siit nimekirjast leiad kolm spordimängu, mis pakuvad klassikalist mängu veidi teistsuguses võtmes ning on heas mõttes kiiksuga.

Basketabll Battle (Android/iOS)

Korvpalli lahinguid saab lisaks tavapärasele saaliväljakule pidada ka tänaval. Viimasest on ka mitmeid mänge, kuid Basketball Battle on veidi teistmoodi. Nimelt tuleb vastasest jagu saamiseks kontrolli all hoida hüplevaid ja ebahariliku liikumisega tegelaskujusid.

Muidugi mõista ei puudu ulmelised pealtpanekud ja trikid. Mängimiseks on valida üle 100 erineva välja vahel ning tegelaskuju saab oma äranägemise järgi isikupärastada.

Samuti on olemas regulaarsed võistlused, kus teiste kasutajatega mõõtu võtta.

Ice Rage: Hockey Multiplayer (Android/iOS)

See on segu klassikalisest hokist ning lauahokist. Platsil on võistkonna eest väljas kaks mängijat korraga ning mängu toimub pealtvaates. Mängijatena on võimalik kasutada väga erinevaid tegelasi, kuid erilisemate eest tuleb mängusiseselt ka raha välja käia.
Mängu suurim pluss on aga võimalus seda koos sõpradega teha. Multiplayer režiimis saab ühel ekraanil mängida kaks mängijat üksteise vastu, kummalgi pool ekraani asuvate juhtnuppude abil.

Androidi kasutajatel on võimalik esialgu proovida tasuta versiooni, Apple’i seadmete omanikud peavad aga mängu mängimiseks rahakotti kergendama.

Ketchapp Tennis (Android/iOS)

Alati pole realistlikud mängud kõige ägedamad ning just sellele rõhub ka Ketchapp Tennis. Siin saad oma tegelaskujuks valida klotsidest mängija ning teiste omasugustega mõõtu võtta.
Selles retrostiilis ja minimalistlikus spordimängus saab platsile minna üksikult või proovida ka paarismängu. Samuti on võimalik multiplayer režiimis teistega madistada. Kokku on mängus 25 erinevat väljakut ning et igavaks ei läheks, saab valida 65 erineva tegelase vahel.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.