Elisa blogi

3 ägedat komöödiat, kus nalja nabani

Oled üksi kodus ja pole midagi huvitavat oma ajaga peale hakata? Või plaanid sõpradega vahvat üritust, kuhu võiks ka mõnusa komöödiafilmi ära mahutada? Pole probleemi, Elisa videolaenutusest leiad neid igale maitsele.

“Öised sekeldused”

Lõbusas komöödias asub isa oma  jäljetult kadunud tütre jälgi ajama. Seiklusi täis teekonnale peab ta aga appi tütre endise käpardliku poiss-sõbra.

Ühe jooksul püüab kummaline paar selgeks teha, kuhu Ginnie on kadunud ning seda tehes läbi tegema terve rea kummalisi ja naljakaid keerdkäike.

“Räige reede”

Õuduskomöödia, kus teeb kaasa Hollywoodi komöödiafilmide legend Vince Vaughn. Sarimõrtsukat kehastava näitleja teed ristuvad keskkoolis õppiva Milliega, kes tänu esimese müstilisele pistodale oma kehad vahetavad.

Keskealise mehe kehasse sattunud Millie ainukeseks pääseteeks on 24 tunni jooksul need uuesti ümber vahetada, vastasel juhul peab ta harjumatu kesta sisse jääma igaveseks.

“Holmes ja Watson”

Pöörane komöödia, kus tuntud naljamehed Will Ferrel ja John C. Reilly kehastuvad kuulsaks detektiivipaariks. Veidi üle vindi nägemus Sherlock Holmes’ist ja tema ustavavast abilisest Dr. Watsonist pakub kuhjaga nalja ja naeru.

Koos asutakse uurima mõrvajuhtumit Buckhingami palees. Esmapilgul lihtsana näiva juhtumi käigus ilmnevad aga mitmed asjaolud, mis pühivad süü detektiivipaari igipõliselt vaenlaselt James Moriartylt. Kes siis ikkagi on mõrvar?

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.