Elisa blogi

3 eriilmelist uut filmi, mida Elisa videolaenutusest kohe vaadata saad

Meeldigu sulle märulid, draamad või põnevikud, Elisa videolaenutusest leiab iga filmihuviline omale meelepärast sisu. Siin on valik uusi filme, mida kindlasti vaadata tasuks.

“Tulilind”

Verivärske Eesti mängufilm viib meid ajas tagasi 1970ndate aastate Nõukogude Liitu, kus tõestisündinud loo põhjal räägitakse südamlik lugu armastuse otsingutest.

Filmi keskmes on reamees Sergei, kes ootab kannatamatult tsiviilellu naasmist. Viimasel hetkel saabub lennuväkke aga kartmatu lendur Roman, kellega koos hakatakse omavahelise sõpruse piire kompama.

Lisaks sellele tekib nende ja baasiülema sekretäri Luisa vahel armukolmurk, mis kogu olukorra veelgi keerulisemaks muudab. Armusuhete sasipuntra lahti muukimisel riskivad kõik oma elude ja vabadusega.

“Eikeegi”

Tavaline pereisa satub röövi keskmesse, kui tema koju tungivad sisse murdvargad. Vastu hakkamise asemel otsustab mees alla andmise teed minna.

Paistab aga, et see ei ole kõige parem otsus ja mitte mehele endale vaid varastele. Süütu pereisa kiivalt varjatult saladused ilmuvad päevavalgele ning juhuslikust vahejuhtumist alguse saanud sündmused viivad kaootiliste lõpptulemusteni.

“American Woman”

Kui ühes Pennsylvania väikelinnas läheb kaduma noore ema tütar, peab ta enda hoole alla võtma tolle vastsündinud poja.

Ema rolli üle võtnud vanaema peab nüüd tegutsema mitmel rindel, et eluga hakkama saada. Kõige selle juures ei ole ta loobunud oma tütre leidmise lootusest.

11 aastat kestvate otsingute käigus oma tütre leidmiseks selgub ka tõde tema kadumise kohta, kuid see ei pruugi olla kõigile meeltmööda.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.