Elisa blogi

Kaks filmi Elisa videolaenutuses, kus saab näha või kuulda Eestist

Üks asi on telerist vaadata kodumaist filmi, teine aga välismaist kassahitti, kus jutt käib Eestist. Selliseid välismaiseid filme, kus on meie kodumaaga suuremal või vähemal määral seoseid, ei ole küll palju, kuid mõned on Elisa videolaenutusest võimalik siiski leida.

“Ameerika afäär”

Stiilses põnevikus on peaosas sahkerdaja Irving Rosenfeld, kes oma hämarate ja kahtlaste tegude jääb silma ka FBI-le. Selleks, et oma nahka päästa, tuleb mehel koos oma värvika ja ettearvamatu naisega nende heaks tööd hakata tegema.

Kuigi tegevus ei toimu Eestis, mainib üks näitlejatest Eestit: „Me peame põgenema ja kohe. Lähme Eestisse või Rumeeniasse. Mind ei huvita” (“We need to run and we need to do it now. Right, we’ll go to Estonia or Romania; I don’t care.”)

“Tenet”

Ulmepõnevikus tuleb filmi peategelasel asuda päästma maailma, teadmata täpselt kuidas see käima peaks. Tuleb välja, et lisaks tavamaailmale on olemas ka paralleelne universum, kus saab tagurpidi liikudes ajas rännata.

Teneti teeb eriliseks see, et filmi tegevus toimub suurel määral ka siin meie maarjamaal. Avastseenid on filmitud Tallinna Linnahallis, lisaks sellele tunneb vaataja ära veel mitmeid pealinna kohti. Muidugi saab filmis näha ka kuulsat märulistseeni, mis filmiti Lasnamäe kanalis.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.