Elisa blogi

3 filmi, mida isadepäeval koos perega vaadata

Parim viis isadepäeva tähistada on filmiga

Isadepäev on käes ja pole midagi paremat, kui leida ühine tegevus pereringis. Elisa Videolaenutusest leiad tähtpäeva tähistamiseks mitmeid teemaga sobivaid linateoseid, kuid toome välja kolm (või neli, kui järge arvestada) erinevat filmi, mida selle päeva puhul ühiselt vaadata. 

Kahjuks ei olnud teid kohal

Film räägib loo perest, kus 2008. aasta finantskriis on andnud tugeva rahalise löögi. Pereisa püüab majanduslikku heaolu kontrolli all hoida kullerteenuse pakkumisega ning pereema rügab tööd hooldajana.

Kas ja kuidas pingeline igapäevane elu pere heaolule mõjub, saad teada filmist endast.

Poevargad

See lugu viib vaatajad Jaapanisse ning pakub sisevaadet ühe omapärase perekonna ellu. Pere koos laste ning vanaemaga, kes kõik ühe katuse all elavad, saavad ots-otsaga kokku tänu peovargustele. 

Ühel päeval aga märkab pereisa tänaval külmetamas kodutut tüdrukut, kes uueks pereliikmeks võetakse. Tuleb aga välja, et tüdruk on kuulutatud tagaotsitavaks ning tema leidmise käigus tõmmatakse perekonna kapist välja kõikvõimalikud luukered. 

Papside lahing 1 ja 2

Klassikaline Hollywoodi komöödia, kus kõik saavad nutta ja naerda. Rutiinset pereelu tuleb lõhkuma naise eksmees ja laste pereisa, kelle macholik olemus tekitab praeguse pereisaga pingeid. Üksteise ületrumpamine võtab aga ekstreemseid mõõtmeid, mis ei tõota head kellelegi.

Kellele esimene osa piisavalt naljakas tundub, sellele soovitame vaadata ka järge – sinna on kaasatud ka vanaisad, kes niigi keerulised peresuhted veelgi enam üle võlli keeravad.

Isadepäeva puhul leiad Elisa Videolaenutusest eraldi kausta, kus on välja toodud suur hulk tähtpäevaga seonduvaid filme.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.