Elisa blogi

3 hiljuti kinodes linastunud filmi, mida juba ka Elisast vaadata saab

Praegustel keerulistel aegadel võib kino külastamine osutuda keerulisemaks kui tahta võiks. Õnneks ei pea muretsema, sest Elisa videolaenutusest leiab mitmeid äsja kinolinadele jõudnud filme.  

“Kratt”

Tegu on värske kodumaise komöödiafilmiga, kus vana maailma kohtub uuega. Loo keskmes on seltskond lapsi, kes suvepuhkuseks maale saadetakse. Muude tegevuste käigus satub laste kätte vana mõisahärra päevik, kust leiab ka krati valmistamise õpetuse.

Pikemalt mõtlemata otsustatakse õpetuse järgi kratt valmis meisterdada ning see siis vanaemale sünnipäevaks kinkida. Alles siis selgub, millega lapsed tegelikult on hakkama saanud.

“Space Jam: uus algus”

Legendaarse kossulahingu järg, kus lisaks Jänes Vigurvändale ja teistele animategelastele teeb kaasa ka NBA staar LeBron James.

Kui tehisintellekt LeBroni koos oma pojaga digimaailma lõksu jätab, tuleb neil hakata sealt väljapääsu otsima. Appi tõttavad vanad head multikategelased, kes peavad maha pidama kossulahingu, et inimesed taas tagasi pärismaailma aidata.

“Kaose planeet”

Fantaasiarikkas ulmefilmis kukub teadmata põhjustel ainult meestest moodustatud elanikkonnaga planeedile lennumasin koos salapärase tüdrukuga. Mehed teeb eriliseks see, et neid mõjutab ümbritsev „müra“, mis kõik nende mõtted nähtavaks teeb.

Tüdrukuga satub kokku Todd Hewitt, kes keerulisel ja ohtlikul teekonnal neiut kaitsma asub. Lisaks sellele püüab Todd ka oma sisemise jõu avastama ning selle sünge maailma peidetud saladused päevavalgele tuua.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.