Elisa blogi

3 hittsarja, mis Elisa Huubis laineid löövad

Mis võiks olla veel parem ajaviide, kui oma lemmikseriaali vaatamine. Kui sa alles otsid seda õiget, siis Elisa Huub on selle jaoks ideaalne stardipaik. Siit leiad mitmed kodu- ja välismaised šedöövreid, mis kindlasti teleri taha suudavad naelutada. Äkki on alltoodutest mõni just see õige?

“Reetur”

Sari viib meid tagasi 2000-ndetate algusesse, kui Eestil on käsil plaan liitumiseks NATO-ga. Vahetult enne läheneb aga Eesti Kaitseministeeriumis töötavale Alfred Vindile Venemaa luureteenistus ning teeb talle ettepaneku koostööks.

Tambet Tuisu poolt kehastatav peategelane otsustab väljakutse vastu võtta ning algab kassi-hiire mäng tema püüdmiseks.

Elisas on saadaval sarja esimene hooaeg, kuid juba oktoobris saavad Huubi kasutajad ka teist hooaega vaatama asuda. Vaata ka ülaltoodud uue hooaja treilerit.

“Mädaõunad”

Naabrite soomlaste loodud kõhedas Elisa originaalsarjas viiakse noor aktivist Onerva vastu tema tahtmist vaimuhaiglasse ravile. Üksikul saarel paiknev raviasutus kasutab naiste ravimiseks aga väga kahtlaseid ravimeetodeid ja see paneb peategelase kahtlema, et äkki tal ongi midagi viga.

Sarja teeb unikaalseks see, et kogu tegevus on filmitud Eestis ning lisaks põhjanaabritele teevad kaasa ka mitmed meie näitlejad – Gert Raudsepp, Tiina Mälberg, Ester Kuntu ja teised.

“Järvepealne”

Maalilise Uus-Meremaa Lõunasaare rannalt leitakse 12-aastane tüdruk rinnuni jäisest veest. Tuleb välja, et neiu on juba viiendat kuud rase, kuid ei soostu avaldama, kes on lapse isaks. Et olukord oleks veelgi veidram, kaob neiu ühel hetkel jäädavalt.

Kummalist müsteeriumit suunatakse lahti harutama nooru meesuurija, kes selle käigus sattub märkamatult ka eneseotsingu radadele.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.