Elisa blogi

3 ikoonilist Eesti seriaali, mida saad nüüd ja kohe vaadata

Kodumaiseid seriaale on läbi aegade tehtud mitmeid, kuid vaid vähesed kuuluvad selle kullafondi. Elisast leiad mitmeid selliseid, siin nimekirjas on inspiratsiooniks toodud kolm.

“Wikmani poisid”

Ajalooline draama põhineb Jaan Krossi samanimelisel romaanil ning näitab Tallinna Wikmani gümnaasiumi lõpuklassi poiste eluolu vahetult enne II maailmasõja algust.

Seriaal filmiti 1995. aastal ja koosneb 12 osast. Peaosades on sellised tuntud näitlejad nagu Mikk Mikiver, Mait Malsten, Marko Matvere, Ain Mäeots, Indrek Sammul ja Ago Anderson.

“Kättemaksukontor”

Tuntud krimisari on Eesti televaatajaid teleri taha naelutanud nüüdseks juba 24 hooaega. Komöödiasugemetega seriaalis lahendavad kolm naissoost detekviivi igasuguseid müsteeriume mõrvadest kuni inimeste kadumisteni.

Sarja on toodetud alates 2009. aastast ning peaosades on Elina Reinold, Kadri Rämmeld ning Ragne Veensalu.

“ENSV”

Kui tahad meenutada nostalgilisi nõukogude aegu, on ENSV sari selleks ideaalne võimalus. Seriaalis on loodud võimalikult tõepärane ja ajastutruu keskkond, kus läbi huumoriprisma kajastatakse tolleaegset eluolu.

Sarja esimene hooaeg viib meid tagasi 1983. aastasse ning 12 hooaja lõpuks jõutakse välja 1991. aastasse. Esimene hooaeg nägi esmakordselt ilmavalgust 2010. aastal.

Peaosades mängivad tuntud näitlejad nagu Tiit Sukk, Raivo E. Tamm, Mait Malste, Laine Mägi ja Liisa Pulk.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.