Elisa blogi

3 kaasahaaravat koguperefilmi, mis pakuvad tõelise elamuse

Elisa videolaenutusest leiab lisaks muule ka filme, mida koos pisemate pereliikmetega vaadata. Alati ei pea aga animeeritud filmid olema ainult laste pärusmaa, seepärast tõime siia nimekirja kolm filmi, mida kõik pereliikmed ühiselt nautida saavad.

“Angry Birds: Kurjad linnud”

Kuulsa mobiilimängu linnud leiab selles filmis seiklemas oma kodusaarel. Muidu väga sõbralike lindude seast leiab ka pahura Redi, nobeda Tarmo ning suure Pommi, kes kõik autsaideritena hakkama peavad saama.

Nende võimalus end tõestada tuleb siis, kui paradiisisaarele randub laev roheliste sigadega. Esmapilgul heade kavatsustega randunud võõrad hauvad aga kurje plaane.

“Tintini seiklused: Ükssarve saladus”

Kui Tintin koos oma truu koera Snowy’ga turult mudellaeva ostab, ei aima ta veel millistesse seiklustesse see teda viib. Tuleb välja, et Ükssarviku nime kandev laevamudel on väärtuslikum kui esialgu paistab ning selle nimel ollakse valmis ka kurjadeks tegudeks.

Algab suur seiklus, kus Tintin, Snowy ning vanaldane laevakapten Haddock peavad lahti hammustama Ükssarviku saladuse ning ära hoidma selle sattumise kurikaelte kätesse.

“Sipsik”

Kodumaises perefilmis puhutakse elu sisse kuulsale kaltsunukule Sipsik. Kui Mart kingib oma nooremale õele Anule sünnipäevaks nuku, ei tea ta veel, mis see kõik endaga kaasa toob.

Sipsik proovib kaugenenud õe ja venna suhteid esialgu parandada, kuid see toob kaasa hoopis tüli. Olukorra parandamiseks otsustab Sipsik lahkuda, et tüdrukut oma perega taas lähedasemaks muuta. Anu on aga Sipsiku kadumist nähes murest murtud ning koos appi tõtanud vennaga võetakse vastu otsus Sipsik igal juhul üles leida.

Film on täis laule, seiklusi ja isevärki tegelasi ning räägib loo kõikehaaravast sõprusest ja universaasest armastusest.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.