Elisa blogi

3 kodumaist kvaliteetsarja, mida Elisa Huubist vaadata

Mirtel Pohla seriaalis "Valguses ja varjus".Foto: Elisa

Kui oled kõik Hollywoodi kassahitid juba ära vaadanud, siis ära lase pead norgu – Elisa Huub pakub suures valikus kvaliteetseid välis- ja kodumaiseid seriaale. Mida vaadata? Siit leiad mõned soovitused, kui oled just kodumaistest sarjadest huvitatud.

“Valguses ja varjus”

Kuueosalises Elisa originaalsarjas kehastab Mirtel Pohla peategelast, kes sõidab kaugesse külla, et oma surevale tädile Milizale toeks olla.

Võõraks jäänud sugulased peavad lahti arutama puntrasse jooksnud suhteid, tuues päeva valgele mitmeid saladusi nii enda kui oma pere minevikust.

Osades teevad veel kaasa Indrek Sammul, Elmo Nüganen, Epp Eespäev, Karin Rask ja teised.

“Üle noatera”

Sari keskendub Eesti lähiajaloo sündmustele ning harutab lahti nende sündmuste keerdkäike. “Üle noatera” näitab vaatajatele, kuidas üks või teine olukord on meie ajalugu mõjutanud ning mis oleks võinud olla teisiti, kui sündmused poleks kulgenud seda rada pidi, nagu nad reaalsues läinud on.

Elisas on vaatamiseks saadaval juba kaks hooaega ning sarja autoriks on Rasmus Kagge.

“Nõnda ka maa peal”

Kuigi jõulupühad on värskelt selja taga, laiutavad õues suured ja valged lumehanged ning pole midagi paremat, kui nende taustal harrast pühadeaega meenutada. Miks mitte teha seda ühteaegu kurva ja naljaka lühisarja “Nõnda ka maa peal” seltsis, mis just jõuluajaks tehtud.

Kolme osaga räägitakse lahti ühe sõlme läinud pere suhted, kus osad pereliikmed tulevad Inglismaalt kodumaale pühasid pere seltsis veetma. Olukorda ei tee kergemaks ka järsult halvenenud pereisa tervis.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.