Elisa blogi

3 kõige paremat strateegiamängu su telefoni, mida pead kohe proovima

Kui soovid ennast ajaviitemängudele lisaks vähe tõsistemate seiklustega proovile panna, siis on paras aeg proovida mõnda strateegiamängu. Nende valik on erinevatel platvormidel väga suur, kuid toome välja mõned, millest alustada.

Fallout Shelter (Android/iOS)

Fallout Shelter on küll sama stuudio poolt loodud, nagu tuntud Fallout seeria mängud, kuid ei oma nendega väga suurt sidet.

Tegu on lihtsa mänguga, kus maa-aluses varjendis tuleb koos erinevaid oskuseid omavate elanikega ellu jääda. Selleks on tarvis aga elanikke arendada ning neile sobivaimad tegevused leida.

Varjendi ruume saab uuele tasemele viia ning tegelasi edasi arendada. Samuti tuleb käia välismaailma avastamas ning vaenlaste rünnakuid tagasi lüüa.

Card Thief (Android/iOS)

Card Thief on segu kaardi- ja strateegimängust. Vargana tuleb sul igas kaardilahingus vältida kinni püüdmist ning samal ajal koguda boonuseid, et oma oskuseid varjumises suurendada.

Mäng nõuab paraja portsu strateegilist planeerimisoskust ning on põnevaks väljakutseks. Samas on kaardimängud ise suhteliselt lühikesed ning ei tüüta liialt ära.

Kingdom Rush (Android/iOS)

Selles mängus toimub tegevus fantaasiamaailmas, kus oma valdusi tuleb kaitse kurjade trollide eest ja tagasi tõrjuda muid hirmutavaid tegelasi.

Kingdom Rushis tuleb strateegiliselt paigutada erineva võitlusvõime ja omadustega torne, mis aitavad vaenlasi alistada. Tornidele saab lisada erioskusi, mille abil vaenlasega paremini võidelda ning lisaks saab kurjade võlurite ja kollide armeedele vastu saata oma sõdurite väed.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.