Elisa blogi

3 konsoolimängu, mida saad ka oma nutiseadmes mängida

Enne veel, kui nutitelefonid maailma vallutasid, sai oma mängukirge rahuldada arvuti ja konsoolide kaudu. Paljud vanad klassikud on aga nüüdseks ka nutiseadmetesse jõudnud. Egas midagi — asugem mängu nautima!

Sonic the Hedgehog Classic

Siil Sonic nägi ilmavalgust 1991. aastal, kui SEGA ta oma tolleaegsele Genesise konsoolile seiklema pani. Peale seda on tehtud kuulsast siilist mitmesuguseid mänge erinevatel platvormidel ning hiljuti isegi film.

Telefonidel saab mängida Sonicu seikluste uusversiooni, kuid nostalgitsejatele mõeldes on ka vana hea siilimängu versioon olemas. 

Mängu sisu on lihtne: tuleb kõrvale põigelda takistustest ning korjata teel võimalikult palju kuldrõngaid. Mäng on olemas nii Androidil kui iOS platvormil.

Lara Croft: Relic Run

Lara Crofti tegelaskuju sai kuulsaks 1996. aastal Tomb Raideri nimelise mänguga, mis tuli korraga välja nii konsoolidele kui ka arvutile.

Peategelaseks on arheoloog, kes seikleb mööda ohtlikke radu ja otsib peidetud aardeid. Teekond on täis lõkse ja takistusi, millest tuleb mööda põigelda. 

Tomb Raiderist on aja jooksul samuti valminud erinevaid mänge, mida nii Androidil kui iOS platvormil proovida saab. Klassikalise kogemuse annab aga Lara Croft: Relic Run.

Crazy Taxi Classic

Kõigile, kes peavad lugu kiirusest ja võidusõidust, pakub kindlasti põnevust kunagine klassik Crazy Taxi. Algselt samuti SEGA konsoolidele mõeldud mäng jõudis nagu ka Sonic Dreamcastile 2000. aastal.

Mängus tuleb hakata taksojuhi ametit pidama ning reisijaid läbi tiheda linnaliikluse sihtkohta vedama. Mida kiiremini sihtkohta jõuad, seda enam raha teenid. 

Kui aga tahad neidsamu mänge just konsoolil taaskord kogeda, saad Elisa e-poest soetada näiteks Sony Playstationi, kus need proovimiseks täiesti olemas on.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.