Elisa blogi

3 lehte, kust leiad alati uue seriaali, mida vaadata

Pole midagi tüütumat, kui hakata lemmikseriaali lõppedes otsima uut, eriti arvestades tänapäevast laia valikut. Nüüd on sellele probleemile olemas aga ka lahendus. Järgnevad leheküljed aitavad vaid paari klikiga leida lemmikseriaaliga samalaadse telesarja ning mis peamine – ei mingit liitumist ega tüütuid uudiskirju.

Cable TV What To Watch

Cable TV annab võimaluse algul valida minimaalselt kolm oma lemmikseriaali ning nende põhjal leiab lehekülg kõigile individuaalselt kõige paremini sobivad sarjad. Tulemustes kuvatakse ka selle lühikirjeldus, IMDb poolt antud hinnang ning hooaegade arv. Kui soovitatud sari on juba nähtud või tulemus ei meeldi, siis on alati võimalik uus seriaal genereerida.

Tastedive

Tastedive soovitab telesaateid, filme, muusikat, mänge ja raamatuid iga inimese maitse järgi. Avalehel on välja toodud enim soovitatud teosed koos kasutajate antud hinnangute ning treileriga. Kui teistele soovitatud seriaalid sind ei kõneta, saab otsida vasteid sõltuvalt isiklikust lemmikust, mille saab hõlpsasti otsingusse sisestada.

Reelgood

Reelgood’i soovitused ei põhine individuaalsetel eelistusel, vaid nimekirja moodustavad kõrgeima IMDb ning Rotten Tomatoes hinnanguga pealkirjad. Algul tuleb valida, millise keskkonna tulemusi soovid näha, kas Netflix, Hulu, Showtime vms. Kõik seriaalid ja filmid on jaotatud erinevatesse kategooriatesse ning nende järgi on lehel lihtne orienteeruda. Uued filmid, populaarsed telesaated, Oscari ja Emmy nominendid, tõsielulood ning Disney filmid on vaid väike osa Reelgood’i kategooriatest.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.