Elisa blogi

3 lennumängu, mida mobiili peal proovida

Lendamine on mõne jaoks hirmutav kogemus, teise jaoks aga põnev elamus. Kui kuulud viimaste hulka, siis siin on sulle kolm lendamisega seotud mängu, kus saad oma võimed proovile panna ja taevalaotust vallutada.

Flight Pilot Simulator 3D (Android/iOS)

Kui pead eelkõige lugu lennuki juhtimisest, siis proovi Flight Pilot simulaatorit. Siin saad valida erinevat tüüpi päris lennukite vahel, reisilennukitest sõjalennukiteni. Sõiduvahendite valik on väga lai.

Lisaks saad proovida
mitmesuguseid missioone, kus reisijaid tuleb päästa.

Muidugi on võimalik ka lihtsalt kaunist mängu kujundust nautida ning niisama lennukiga ringi sõita ja kauneid vaateid nautida.

Airlines Manager – Tycoon 2020 (Android/iOS)

Siin mängus saad kehastuda lennufirma juhiks ning ennast selles rollis proovile panna. See tähendab erinevate lennustrateegiate välja mõtlemist ning lennufirma arendamist, lennukite ostmist ja müümist.

Mängus saab valida nii reaalajas toimetamise vahel, kus lennud on sama pikad nagu päriselus või kiirendatud kujul, kus need võtavad vähem aega. Samuti saad valida kahe raskusastme vahel, mis võimaldavad vastavalt rohkem või vähem erinevaid elemente kontrollida ja juhtida.

Airport City (Android/iOS)

Airport City sarnaneb Airlines Managerile, kuid keskendub rohkem lennujaama ja seda toetavate teenuste arendamisele. Siin saad lendude korraldamise ja muud teenuste pakkumise eest raha teenida ning seda omakorda suurematesse lennukitesse investeerida.

Eesmärk on kasvatada võimalikult suur ja võimas lennujaam ning oma tegevusi ja strateegiaid vastavalt sellele planeerida.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.