Elisa blogi

3 maagiast, põnevusest ja headest näitlejatest pakatavat nädalavahetuse vaatamissoovitust

Elisa Elamuse Filmimaailm, Seriaalimaailm ja Videolaenutus täienevad pidevalt uute filmide ning seriaalidega. Soovitame selleks nädavahetuseks valikust parimaid palasid, et pimedad sombused õhtud mööduksid hea meelelahutuse seltsis.

Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd

Nädalavahetusse toob killukese maagiat J.K Rowlingu loodud “Fantastiliste elukate” järjekorras teine osa “Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd”. See on tugevalt soovituslik vaatamine kõigile Potteri-maailma fännidele, sest filmil on imeline pildikeel ja eriefektid, kaasahaarav lugu ning lõpp, mis jätab järgmist osa ootama. Eriti nauditavaks teevad filmi ka selliste suurepäraste näitlejate osalus nagu Johnny Depp, Jude Law ja Eddie Redmayne.

Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) on põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema. Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore (Jude Law) abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse piire ning pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed.

Tüdruk ämblikuvõrgus: See, mis ei tapa

Et nädalavahetusse pisut põnevust süstida, soovitame ära vaadata meie videolaenutusest filmi „Tüdruk ämblikuvõrgus: See, mis ei tapa“. Põnevusfilmide ja  –raamatute austajale ei ole selle filmi tegelased kindlasti mitte võõrad. Tegu on närvekõditava taaskohtumisega juba varasemalt tuntud „Millenniumi“ raamatute sarjal põhineva Lohetätoveeringuga tüdrukuga ning Mikael Blomkvistiga. Ka seekordsetes sündustes on palju segadust, pinevust ning tagaajamist nagu ka varasematel kordadel. Sarja fännid ei pea pettuma.

Sisust lähemalt: noor häkker Lisbeth Salander saab seekord ülesandeks varastada arvutiprogramm, mis võimaldab ligi pääseda kõigile tuumapommidele maailmas. Kui ühel hetkel naise arvuti kaob, saab alguse võidujooks ajaga, et päästa maailm hävingust.

Naise lõhn

Seekordne Filmimaailma soovitus viib ajas õige mitu aastakümmet tagasi, aastasse 1992, kui linastus fantastiline mängufilm nimega „Naise lõhn“ („Scent of a Woman“). Peaosades vanameister Al Pacino, kes selle rolliga ka Oscari koju tõi, ning verinoor, veel filmimaailmas mitte nii tuntud nägu, Chris O´Donnel (Kolm musketäri oli veel linastumata). O´Donnell kehastab noort gümnasisti, kes hakkab kooliraha teenimise eesmärgil tööle hooldajana Pacino kehastatava koloneli juures. Kolonel pole aga just kõige lihtsam inimene kellega läbi saada, kuna peale pimedaks jäämist on ta muutunud küüniliseks kõige ja kõigi suhtes.

Filmi sai vaadata ETV-st 9.märtsil kell 22:30

Loomulikult väärivad jätkuvalt vaatamist ka “Kahe kange” uue seikluse kaheksa esimest episoodi ja „Kättemaksukontori“ 21. hooaja kuus esimest osa!, mis on eksklusiivselt Elisa Seriaalimaailma klientidele ettevaadatavad.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.