Elisa blogi

3 telefonimängu, kus peaosas on kuulsad multikategelased

Elisa videolaenutusest leiab suure valiku erinevaid filme ja multikaid. Viimaste hulgas leiab mitmeid ülipopulaarseid tegelasi, kes on saanud lisaks oma seriaalid, mängud ja erinevad mänguasjad.

Siit nimekirjast leiad kolm tuntud multikategelast, kelle mänge proovida.

Shaun the Sheep – Shear Speed (Android/iOS)

Maailma kõige kuulsam lammas peab selles mängus põgenema kurja loomapüüdja Trumperi käest ning sealjuures hoolt kandma, et ka ülejäänud lambakari tema kätte ei satuks.

Mängu tegevus toimub linnatänavatel, kus tuleb üle erinevat takistuste hüpata. Oma tulemusi saab jagada sotsiaalvõrgustikes.

Shaun the Sheepi filmi saad vaadata Elisa videolaenutusest.

Angry Birds 2 (Android/iOS)

Siin mängus pead värviliste lindude abil laiali lööma pahade sigade tehtud ehitisi ja selleks õige lennutrajektoori valima. Igal linnul on omamoodi võimed ning nende ragulkaga laskmise järjekord tuleb parima tulemuse jaoks alati läbi mõelda.

Angry birds seerias on saadaval mitmeid erinevaid mänge, kuid Angry Birds 2 on vana hea klassika, millest kunagi kõik alguse sai. Muidugimõista on linnud pandud ka filmi, mida saad vaadata ka Elisa videolaenutusest.

Smurfs Bubble Shooter Story (Android/iOS)

Sinistest multikategelastest on tehtud mitmeid mänge, Bubble Shooter on selline, kus tuleb värvilisi mulle lõhata ja tasemelt tasemele edasi liikuda. Selle käigus saab aina uusi Smurfi küla elanikke koguda ning küla ennast taastada.

Ka Smurfide lugu ja huvitavad tegelased on pandud filmi, mida näeb ka Elisa videoalaenutuse vahendusel. Saadaval on lausa kaks osa.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.