Elisa blogi

3 mängu, mida iga telefoniga mängida saab

Nutitelefonid muutuvad iga aastaga järjest võimsamaks ning sama teed lähevad ka mängud. Konsoolide ja arvutite pealt tuttavad mängud nõuavad ka suuremat jõudlust, mida iga telefon pakkuda ei suuda.

Siit nimekirjast leiad aga kolm lihtsat mängu, mida kannatab praktiliselt iga telefoniga mängida.

Crossy Road (iOS/Android)

Mida peab kana enne munemist tegema? Õige vastus on, et ohutult koju jõudma. Selle teekonna läbimiseks on eraldi mäng loodud, kus tiheda liiklusega tänavatel tuleb kana üle tee aidata.

Mida osavam oled, seda kaugemale jõuad.

Stack (iOS/Android)

Stack on ideaalne väljund neile, kes tahavad näpuosavust treenida ja tasakaalu harjutusi teha. Siin mängus tuleb klotse üksteise otsa võimalikult täpselt laduda, et võimalikult kõrge torn teha.

Kui klotside paigutamisel eksid, muutub selle pind üha väiksemaks. Et kogu asi huvitamaks muuta, hakkavad klotsid ka järjest kiiremini liikuma.

Pull the Pin (iOS/Android)

Siin mängus loeb taiplikkus enam kui kiirus. Nagu nimigi ütleb, tuleb anumas olevad riivid avada õiges järjekorras selliselt, et kõik kuulid jõuaksid sealt välja veereda.

Igal tasemel on erinevad kombinatsioonid ja raskusastmed, et oma oskused maksimaalselt proovile panna. Tase on edukalt lõpetatud, kui anuma alumine osa on 100 protsendiliselt täitunud.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.