Elisa blogi

3 mängu, mida on parim mängida tahvelarvutiga

Tahvelarvuti vaieldamatuks eeliseks nutitelefoni ees on suurem ekraan.

Sinna mahub rohkem teksti ning videoid on suurelt ekraanilt mugavam vaadata. Samamoodi sobib osa mänge paremini just suuremale ekraanile.

Alto’s Odyssey

Siin seiklusmängus tuleb sul lumelauaga liuelda üle mägede ja nõlvade, vältides samal ajal teele sattuvaid takistusi. Raja olles saad koguda raha ning täita erinevaid ülesandeid. Preemiate eest saad soetada aga uusi tegelasi, kellega veelgi kaugemale sõita.

Mängijatel on võimalik end proovile panna 180 erineva ülesande täitmisel ning samal ajal nautida mängu kaunist taustagraafikat. Mida veel ühelt mängult suurel ekraanil tahta!

Kui Androidi kasutajatele on “Alto’s Odyssey” tasuta, siis Apple’i kasutajad peavad mängimiseks rahakotti kergendama 5.49 euro võrra.

Pocket City

Samamoodi nagu “SimCity” mängus, tuleb ka siin oma linn üles ehitada. Linna arendamisel saad püstitada erinevat tüüpi hooneid ja linnakuid, kuid samal ajal tuleb sul võidelda looduskatastroofidega — tuld purskavate vulkaanide ja tornaadodega.

Mängu tasuta versioon on saadaval ainult Androidil, Apple’i kasutajad peavad mängu eest välja käima 3.49 eurot. Samas saab selle eest mängida reklaamivabalt ning kasutada kõiki mängu võimalusi. 

Rebel Inc

“Rebel Inc” on mõeldud neile, kes eelistavad võitluslikumaid mänge. Siin pead lahendama kriisisituatsioone ning päästma erinevaid regioone mässajate võimu alt. 

Mäng on tehtud võimalikult realistlikult ning tulemuseni jõudmiseks peab kasutama erinevaid strateegiaid. 

Taaskord peavad Apple’i seadme omanikud mängu eest oma kukrut kergendama, Androidiga seadmete omanikud saavad soovi korral ka tasuta versiooni proovida.

Milline tahvel valida? Elisa e-pood pakub väga head valikut tahvelarvuteid, nii Androidi kui iOS operatsioonisüsteemiga, nii odavama kui ka kallima hinnaklassi seadmeid. Valikuga tutvu siin.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.