Elisa blogi

3 mängu, mida saad telefonis mängida ilma internetiühenduseta

Enamik tänapäevaseid mänge nõuavad internetiühendust, mis mõnes olukorras võib aga tüütuks takistuseks osutuda. Kui oled kohas, kus parajasti Wifi ühendus või andmeside puudub, saad nende mängude peale alati kindel olla.

Trials Frontier (Android/iOS)

Tegu on tsiklimänguga, kus tuleb aja ja võidu peale sõita erinevatel radadel ning samal ajal trikke tehes. Esialgu tuleb hakkama saada ühe motikaga, kuid mida rohkem erinevaid võistlusi võita, seda enam suureneb ka rattapark.

Mängijad saavad osaleda erinevat tüüpi sõitudel ja oma oskusi mitut tüüpi rivaalidega proovile panna. Võistluste võitmine avab mängumaailmas uusi võimalusi ja raskemaid radu, kus oma oskusi katsetada.

Mõned mänguosad, nagu igapäevastel võistlustel osalemine ja edetabelite uuendamine, nõuavad küll internetiühendust, kuid ei sega põhiülesannete täitmist.

Hooky Crook (Android/iOS)

Selles mängus tuleb sul kassist murdvargaks kehastuda ning köite abil takistusi ja vaenlasi trotsides vääriskivideni jõuda. Kokku saad ennast proovile panna 84 erineval tasemel.

Ka siin mängus ei uuene tulemuste edetabelid, kui internetiühendust parajasti ei ole, kuid seda saab mängus teha ka tagant järele.

Pocket City (Android/iOS)

Tegu on sarnase mänguga nagu Sim City, kus tuleb üles ehitada ning hoolitseda enda loodud maailma eest. Siia kuulub nii pidustuste organiseerimine kui ka kuritegevusega võitlemine, et elanikke õnnelikeba hoida. Rinda tuleb pista ka erinevate looduskatastroofidega.

Mängul on tasuta ja tasuline versioon. Esimese puhul tuleb leppida reklaamidega ning vähemate mängusiseste võimalusteta, kuid nii saad järgi proovida, kas Pocket City tasuline versioon ka seda väärt on.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.