Elisa blogi

3 mängu, millega pühade meeleolu luua

Jõulumeeleolu loomisel on oma oluline koht piparkookidel, mandariinidel ja glögil. Ka telekast vaadatakse jõulude ajal filme, mille süžee ja tegelased on juba tuttavad.

Kui jõulutoitude ja -filmide vaatamise vahel aga midagi mängida tahta, siis võib vaadata nende soovituste poole.

Christmas Cookie

Siin mängus tunnevad äratundmise rõõmu tõenäoliselt kõik, kes on kunagi Candy Crushi proovinud. Sarnaselt kommidest kombinatsioonide loomisele mängulaual, tuleb Christmas Cookie mängus sama teha piparkookidega.

Iga kombinatsiooni eest saad mängus boonuseid, mille eest rohkem punkte teenida. Et mängides igav ei hakkaks, saab võimeid proovile panna 2050 tasemel.

Farm Snow

Siin mängus saad kehastuda tõeliseks jõuluvana abiliseks ning erinevaid ülesandeid põhjapoolusel täita, et kõik pühadetoimingud õigeks ajaks valmis saaksid.

Tegu on linnaehituse stiilis mänguga, kus tuleb hooneid ehitada, vajadusel parandada ja lisaülesandeid täita.

Mängus saad aidata põhjapõtradel mänguasju laiali vedada, hoolitseda erinevate külaliste ja loomade eest ja ehitada kingitehaseid suuremaks, et kellelgi need saamata ei jääks.

Google Santa Tracker

Google’i on nüüdseks juba mitu talve järjest aidanud jälgida jõuluvana ettevalmistusi ning pakkide laialivedamist. Ka see aasta pole teistmoodi.

Santa Tracker võimaldab kõigil soovijatel jõuluvana tegemistel silma peal hoida ning aega veeta pühade teemaliste mängudega. Kõike seda saab teha mugavalt ka oma arvuti ekraanilt ning Eesti keeles.

Enne pakkide vedamise otseülekannet saavad kõige väiksemad lugeda jutukesi, suuremad aga oskuseid proovile panna kiirpakkimises, pingiviinijooksus, viktoriinis või uurida erinevate riikide pühadekommete kohta.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.