Elisa blogi

3 mobiilimängu, mida kohe proovima pead!

Uusi mänge tuleb erinevatele platvormidele välja pidevalt. Nende seast selle õige leidmine ei pruugi olla nii lihtne, kui alguses võiks arvata. Siin on mõned ajaviiteks sobivad variandid, kui sulle meeldib just telefonis mängida.

Score! Hero (Android/iOS)

See mäng on heaks vahepalaks kõigile jalkafännidele, aga mitte ainult. “Score! Hero” võimaldab jalgpalli proovida veidi teises võtmes kui tavaliselt. Mängija peab lahendama platsil tekkivaid olukordi õigete söötudega ning palli väravasse toimetama. Edukalt lõpule viidud rünnak laseb uuele tasemele tõusta ning sedasi aina keerulisemate kombinatsioonidega ennast proovile panna.

Pocket Run Pool (Android/iOS)

“Pocket Run Pool” on lihtne ja lõbus piljardimäng, kuid väikese konksuga. Ülesandeks on võimalikult suur skoor saada, kuid selle teeb keerulisemaks asjaolu, et igal augul on uue löögi järel erinev punktiboonus. Nii et täpsusele lisaks on suurima skoori teenimiseks tarvis ka õigeid palle õiges järjekorras.

Painty Drift (Android/iOS)

See on kaasakiskuv ajaviitemäng, kus tuleb etteantud trajektoori mööda oma autot nii juhtida, et järjest võimalikult palju värvipalle kätte saada. Mida pikemad on järjestikused värvikombod, seda rohkem punkte koguneb. Iga edukas sõit viib edasi uuele tasemele, mis aina enam oskusi nõuavad.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.