Elisa blogi

3 platvormimängu mobiilile, mida kohe proovima peaksid

Kunagine hittmäng Super Mario on endiselt populaarne, kuid peale seda on platvormimängude žanrisse lisandunud hulgaliselt muid alternatiive. Kui tahad samal põhimõttel toimivat uuemat mängu proovida, siis see valik siin on sulle.

Rayman Adventures (Android/iOS)

Selles mängus tuleb sul aidata peategelasel Raymanil päästa Iidne Muna, et selle abil Püha Puule taas elujõud sisse puhuda. Lihtsamalt öeldes pead sa läbi erinevate tasemete pahade püüdlusest hoolimata elus püsima.

Kaasa aitavad siin kaunis visuaalne välimus ning palju erinevaid maailmasid. Raymani seerias on veel mitmeid sama tegelasega mänge, seega kui Adventures sulle ei sobi, siis on alati variant teisi proovida.

Blackmoor 2 (Android/iOS)

See mäng on segu klassikalisest platvormimängust ja korralikust madistamisest. Mängus on mitmeid tegelasi, kelle vahel valida ja kellega saab tasemelt tasemele liikuda.

Blackmooril on ka mõned unikaalsed lisad – sõpradega saab ühise meeskonnana võidelda pahade vastu mitmikmängus. Lisaks sellele saab ise ka erinevaid maailmu luua ning ka teiste kasutajate omi katsetada.

Oddmar (Android/iOS)

Omapärases platvormimängus tuleb mängijal kehastuda viiking Oddmariks, keda häbivääristavad teised viikingid ning kelle suurimaks sooviks on oma väärikus tagasi saada.

Mäng on lahendatud koomiksistiilis, kus tuleb erinevaid ülasndeid täites tasemelt tasemele liikuda. Kokku on mängus 24 taset ja igaühte neist saab korrata.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.