Elisa blogi

3 populaarset filmi Elisa videolaenutuses, mida sa veel näinud ei ole

Elisa videolaenutuses on filmid jagatud mitmesse kategooriasse. Kui see täpselt ei tea, mida vaadata võiks, soovitame uurida Elisa populaarsete filmide kategooriat. Sealt võid leida põnevaid linateoseid, mida sa veel näinud pole.

“Jaht”

Kui ühel hetkel avastavad 12 võõrast end ühel hetkel tundmatust metsast, ei tea nad veel, et on rikaste mängukannideks sattunud. Vandenõuteooria kohjaselt on elitaristidele korraldatavate jahtide sihtmärgiks just need võõrad.

Üks jahitavatest otsustab neile aga vastu astuda ning nii saab jahipidajatest ühel hetkel hoopis saak.

“Pärast. Kui sädemeid lendas”

Film räägib purunenud armastussuhtest, mida peaosaline Tessa valusalt üle elab. Peale kirglikku suhet täis peadpööritavaid seiklusi püüab ta uuesti jalule saada ning möödunud suhet unustada.

Uuel ametikohal tutvub ta meeldiva töökaaslase, kellega neil tekib vastastikunne tunne. Kuid armusuhetes ei käi asjad alati lihtsalt ning kui välja ilmub Tessa endine armastus, kes lubab ennast muuta, teeb see armukolmnurga suhted veelgi keerulisemaks.

“Armastusega Itaaliast”

Imekaunis Toscanas toimuv tegevustik toob Itaaliasse kunstnikust isa ja tema poja. Naise kaotuse järel otsustavad isa ja poeg neile jäänud villasse minna, kuid eest leitakse trööstikus olukorras eluase, mis on endise hiilguse hale vari.

Renoveerimisele ei aita kaasa ka ajaga üksteisest kaugenenud isa ja poja omavaheline keeruline ja tülisid täis suhtlus. Neid tulevad appi siluma aga kinnisvaramaakler, kes isale silma jääb ning kohalikus trahteris töötav kokatüdruk, kellesse perepoeg armub.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.