Elisa blogi

3 pühadefilmi, mis varakult meeleolu aitavad luua

Pühad on lähenemas ning mis oleks parem viis seda mööda saata, kui mõne mõnusa jõulufilmi seltsis. Pane vaim valmis nende kolme filmi kaasabil.

“Eia jõulud Tondikakul”

Kodumaises jõuluseikluses saadetakse 10-aastane tüdruk Eia olude sunnil oma kaugeks jäänud vanaisa juurde. Maalilise loodus keskel pole aga asjad kõik nii roosilised ning õige pea avastav noor neiu, et tema kätes on kohaliku põlismetsa saatus, mille päästmiseks tuleb appi võtta kogu oma nutikus.

Lisaks jõuavad päevavalgele ka mitmed saladused, mis on tema perekonda juba pikalt kummitanud ning millele Eia samuti lahendusi püüab leida.

“Jõuluvana väike abiline”

Kui kiire ja libeda jutuka ärimees Dax oma töökohalt lahti lastakse, peab too hakkama omale otsima uut ametit. Mehel avaneb võimalus kandideerida jõuluvana abilise ametkohale, kuid “töövestlus” kujuneb keerukamaks, kui algul oleks võinud arvata.

Daxile peab rinda hakkama pistma haldjaga, kes iga hinna eest abilise töökohta endale soovib. Nii asuvadki mõlemad võistlustulle, et välja selgitada, kes on selle ameti jaoks parim.

“On see vast jõuluime”

Kätte on jõudnud jõulud ning Boyd Mitchler avastab, et on sunnitud need veetma oma pere keskel koos isaga, kellega üles kasvades tal erilist sidet ei olnud.

Vanemate majja jõudes avastab ta aga, et poja kingitus on koju teise linna maha jäänud. Et mitte väikemehe jõule ära rikkuda, otsustab Boyd kaheksatunnise teekonna ettevõtta kingi äratoomiseks.

Päästeretkele tuleb kaasa ka isa, kellega koos kujuneb teekond enam kui huvitavaks. Naljakate ja kentsakate vahejuhtumite kiuste on aga meestel kindel eesmärk kink õigeks ajaks kuuse alla toimetada.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.