Elisa blogi

3 rakendust, mis iga meelelahutusfänni telefonis olla võiks

Lisaks praktilistele omadustele nagu helistamine ja sõnumite saatmine, kasutavad enamik meist telefone ka lihtsalt meelelahutuskeskusena. YouTube, Netflix ja Spotify on tõenäoliselt ühed populaarseimad rakendused vaba aja sisustamiseks. Kuid peale nende on veel põnevaid äppe, mida proovida.

TikTok

See rakendus on spetsialiseerunud lühikeste videode peale. Kasutajad saavad teha lühikesi 3-15 sekundi pikkuseid videoid, millele ka taustamuusika eraldi valida. Ilma muusikata võimaldab rakendus teha 30-60 sekundi pikkuseid videoid.

Siit leiab väga erinevate valdkondade lühivideosid, teemasid saab rakendusest ka ise valida. Videod hakkavad mängima kohe, kui rakenduse avad ning tehisintellekti abil oskab see pikapeale aru saada ka kasutaja eelistustest ning vastavalt sellele ka huvipakkuvamaid videoid vaatamiseks soovitada.

TED

Kes eelistab tõsisemat meelelahutust, sellele sobib hästi TED nimeline rakendus. Siit leiab erinevaid loenguid videovormis. Teemad varieeruvad psühholoogiast teaduseni, rakendus võimaldab vastavalt eelistustele loenguid filtreerida.

TED võimaldab osa sisust vaadata ka eesti keelsete subtiitritega, nende videode jaoks on rakenduses eraldi kategooria.

Imgur

Kui liikuvad pildid ära tüütavad, saad vaba aega sisustada ka tavaliste abil. Imgur alustas kunagi tavalise pildijagamis platvormina kuid on kiirelt arenenud keskkonnaks, kus kasutajad saavad teistega jagad oma mõtteid ja lugusid. Eriti populaarne on see kõigi meemi-austajate seas.

Ka siin saab pilte ja gif-faile vaadata erinevate teemade kaupa.

Kõik rakendused on saadaval nii iPhone’i kui Androidi kasutajatele.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.