Elisa blogi

3 sarja, mis suudavad täita terve su nädala

Foto: Anonymous/ Scanpix

Sügis on käes ning see on endaga kaasa toonud ka vastavad ilmad, mille tõttu peab hakkama aina enam tubaseid tegevusi otsima. Üheks lahenduseks on sarjade binge-watch’imine, mille abil saabuvad ilusad ilmad enne, kui märgatagi jõuad. Siin on kolm sarja, mis võiks kõige paremini sobida järjestikuseks vaatamiseks.

Simpsonid

Ajatu klassika, mis tõenäoliselt tutvustamist ei vaja. Viieliikmelisest perekonnast tehtud joonissari pakub 30 aasta jooksul loodud 662 episoodi, mis sisustab ära 243 tundi. Homer, Marge, Bart, Lisa ja Maggie suudavad naerma panna ka kõige tõsisema inimese, seega hea tuju on peale sellist sarivahtimist garanteeritud.

Stranger Things

Kaheksakümnendatel läheb kuulsat lauamängu mängides kaduma noor poiss, kelle otsimise käigus hakkavad esile kerkima veidrad asjad, nagu seriaali nimigi ütleb. 25 pinget ja ärevust täis jagu pakuvad nostalgilist vaatamiskogemust 21 tunniks, mis meelitab oma põnevusega kõik osad korraga ära vaatama.

Kontor

Humoorikas lähenemine tavaliste kontoritöötajate igapäevastele situatsioonidele naerutas vaatajaid 8 aastat, kuid nüüd saab päevase naeruannuse kätte 99 tunniga, kui selle ajaga muud peale pole hakata. 201 episoodi täis tüdimust üksteisest ja ebaviisakat käitumist, mida juhataja proovib ebaõnnestunult ära hoida.

Mida vaadata Elisast?

Elisa Elamuse Videolaenutuse kausta on jõudnud suurejooneline finaal 2008. aastal “Raudmehega” alanud saagale – eepiline ulmeseiklus “Tasujad: Lõppmäng”.   Universum on varemeis, sest Thanos tegi täpselt seda, mida lubas, pühkides ühe sõrmenipsuga minema poole kõigist elusolenditest. Kapten Ameerika, Raudmees, Must Lesk, Thor ja teised allesjäänud Tasujad koondavad oma read, et pöörata tagasi Thanose poolt tehtu ning taastada kord universumis. Osades sellised Hollywoodi suurkujud nagu Chris Evans, Robert Downey Jr, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Brie Larson, Josh Brolin jpt.

Elisa Huubi kodumaiste sarjade alt leiad ettevaatamiseks kaks esimest osa tuliuuest eestimaisest kokasaatest „Joel Ostrati suur õhtusöök“. Need osad ei ole veel tele-eetrisse jõudnud, aga neid oodatakse pikisilmi! Siin on Sinu võimalus olla esimene, kes neid näeb ja kes saab öeda, et tead, mis saates juhtuma hakkab. Juhtuma aga hakkab ja saade saab olema põnev – soovitame soojalt!

Filmimaailmas pakume teile vaatamiseks romantilist komöödiasugemetega fantaasiafilmi “Südaöö Pariisis”, mille režissööriks legendaarne Woody Allen. Romaanikirjanikuna inspiratsiooni otsiv Hollywoodi stsenarist Gil (Owen Wilson) reisib oma kihlatu perega Pariisi. Ühel südaööl satub ta ootamatult 1920-aastatesse ning kohtub sel ajal seal elanud kunstnike ja suurkujudega nagu Bunuel, Dali, Fitzgerald, Hemingway ja Picasso. Ikka on nii, et möödunut näeme ideaalsena, olevikuga oleme rahulolematud. Woody Alleni teravmeelne ajas reisimise komöödia Cole Porteri igihaljaste viiside saatel on kui armastuskiri Pariisile, kultuurihällile.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.