Elisa blogi

3 telefoni, mis on justkui filmide vaatamiseks loodud

Filmide ja seriaalide vaatamine kolib pidevalt. Vahepeal oli väga populaarne nende vaatamine telerist, siis aga arvutist ja siis tahvelarvutist. Nüüd on aga telefonide ekraanid muutunud nii suureks, et ka neist saab muretult vaadata telepilti Elisa Elamuse kaudu või hittseriaale Netflixi vahendusel. Milliseid telefone aga eelistada:

Samsung Galaxy S9+

Kui otsid telefoni, mille ekraan on hiiglaslik, pildikvaliteet vaieldamatult parim ning helikvaliteet selline, et teeb silmad ette ka kehvemale kinosaalile, siis on see Samsungi telefon sinu jaoks ainuõige valik. Sel on üliterav ja ülisuur ekraan, mis tähendab, et eriti sobilik on see just tippklassi filmide vaatamiseks, kuid ka lihtsad YouTube’i videod on hiilgavad.

Uuri telefoni kohta rohkem siit.

Xiaomi Mi Mix 2S

Selle telefoni trumbiks on loomulikult suur ja ilus ekraan, kuid selle kõrval on sel veel midagi: täpsemalt, millegi puudus. See telefon on vaid ekraan, mille ümber ei ole musti ääriseid. See tähendab, et filmi või seriaali vaatamine on eriti mõnus, kuna tähelepanu ei haju, seda seetõttu, et vaatamiseks on vaid ekraan, mille raamid või tüütud kaameramoodulid.

Uuri telefoni kohta rohkem siit.

iPhone X

Selle telefoni trumbiks on iPhone’idele omane ilus ekraan. See OLED-tehnoloogiat kasutav ekraan pakub väga musti muste toone, mis tähendab, et näiteks õudusfilmi või thrilleri vaatamisel on tunne, justkui võiks pimedusest välja hüpata mistahes.

Uuri telefoni kohta rohkem siit.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.