Elisa blogi

3 telerit, mis saavad su koju kohe ja praegu uue hingamise tuua

Telerite valik suureneb aastatega aina enam ning see teeb omakorda ka uue valimise tavainimesele keerulisemaks – arusaadamatud numbri- ja tähekombinatsioonid nimetuses, erinevad resolutsioonid, valik mitmete ekraani tehnoloogiate vahel ning muidugi ka teleka suurus. Enim on tootevalikusse juurde lisandumas Samsungi mudeleid, seega toome välja just kolm selle tootja telerit, mille ostmisele võiks mõelda, kui vana seade enam vajadustele ei vasta.

SAMSUNG 50″ UHD TELER UE50RU7412

50-tolline ekraan ning 4K UHD resolutsioon on parim kombinatsioon tagamaks meeldivaimat telekogemust. Isegi kõige väiksemad detailid toob lõputus värvispektris esile Dynamic Crystal Color, mis hõlmab endas miljoneid värvivarjundeid. Välimuse poolelt on antud seade minimalistik ning sellele aitab kaasa Clean Cable lahendus, mille abil saab teleka küljes olevad kaablid vedada märkamatult mööda teleri tagumist külge, samuti on teleril valge raam. Lisaks kõigele saab nutiteleriga ühendada kõikide markide mobiiliseadmeid, seega ei jää ka iPhone’i kasutajad ühestki mugavusest ilma.

SAMSUNG 50″ UHD TELER UE50NU7092

Õhukese disainiga 50-tolline teler koos PurColour, UHD Dimming ning HDR funktsioonidega muudab pildi reaalsusest ilusamaks. Seadme juhtimise muudab veelgi lihtsamaks SmartThings rakendus, milles on saadaval TV-kava, kus on kuvatud spetsiaalselt Sulle soovitatud saated eelnevate vaatamiseelistuste põhjal. Peale selle laseb antud äpp toimetada ka töölaual ning kasutada seda kaugjuhtimispuldina. 

SAMSUNG 49″ QLED UHD TELER QE49Q67

QLED-i 4K kvantprotsessor on vastutav kõige selle eest, mida antud tippfunktsioonidega teler on suuteline tagama – täiuslikud värvid, võimendatud heli, pildi sujuvus ning palju muud. Väljalülitatuna saab 49-tollise ekraaniga seadme muuta sekundite jooksul seinapealseks dekoratsiooniks või isegi teadetetahvliks. Teleri erinevad režiimid suudavad vastavalt stseenile kohandada pildi teravust ja helitugevust, seda kõike maksimaalse mõju saavutamiseks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.