Elisa blogi

3 värsket tulijat Elisa videolaenutuses

Kriisist räsitud ajal on parim meelelahutus nädalavahetusel mõned head filmid ära vaadata. Isegi kui oled seda teed juba läinud, ei pea sa muretsema – Elisa videolaenutus saab pidevalt täiendust uute filmide näol. Vaata, ehk leiad nimekirjast midagi, mida veel näinud pole.

Wall Streeti hunt

Film põhineb kurikuulsa finantskurjategija Jordan Belforti memuaaridel keda filmis kehastab Leonardo DiCaprio.

Lugu saab alguse 1987. aastal, kui peategelane asutab väikese maaklerifirma. Kõigest mõne aastaga kasvab sellest aga üks skandaalsemaid ja mõjuvõimsamaid ettevõtteid kogu Wall Streetil.

Film paljastab, kuidas tegelikkult rikkus majja toodi ning toob päevavalgele kogu peadpööritava tõusuga kaasnevad varjuküljed. Risti ei lööda ette millegi ees.

Igavik meie vahel

Kahe noore jaoks muutub kõik päeval, kui paari meespool õnnetult autoavariis hukkub. Üksi jäänud neiu elab sündmuseid rängalt läbi ning ei suuda eluga kuidagi edasi minna, ainukeseks lohutuseks on mälestuste jäädvustamine joonistamise läbi.

Imekombel suudavad noored aga omavahel kontakti luua ning pidada kohtumisi, mis on täis õnne, emotsiooni aga ka kurnatust. Neiu peab vastu võtma raske otsuse – kas jätkata ja hoida kinni mälestusest või oma eluga edasi liikuda?

Unenägude meistrid

Uusi filmielamusi saavad Elisa videolaenutuse vahendusel nautida ka pere väiksemad liikmed.

Kui Minna koju saabuvad tema isa uus naine koos oma tütrega, pööratakse tüdruku elu pea peale. Poolõega pole läbisaamine kiita ja nii soovib Minna temast vabaneda.

Võimalus selleks avaneb tal unenägude kaudu. Nagu ta ühel öösel avastab, on unenägude taga nende lavastajad, kes meile unepilte maalivad. Neisse sekkumine ei pruugi aga hästi lõppeda nagu Minna ühel hetkel avastab, kui oma poolõe unenägusid mõjutada proovib.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.