Elisa blogi

3 vidinat, mis su vana rumala teleri targaks muudavad

Viimaste aastate telekad oskavad teha väga palju muud lisaks tavalisele telekanalite edastusele. Nende kaudu on võimalik erinevaid striimimisteenuseid kasutada, nutiseadmest fotosid vaadata ja muusikat kuulata. Kui sinu teler ei ole aga pärit viimastest aastatest, siis saad mõne lisavidina abil nad siiski oluliselt targemaks muuta.

Chromecast

Kõige soodsam viis vanale telerile nutikaid funktsioone lisada on Chromecasti meediamängija kaudu. Ühendamiseks on vajalik, et teleril oleks olemas HDMI-pesa.

Chromecasti juhtimiseks pole eraldi pulti, see käib otse nutiseadmest Google Home rakenduse kaudu. Seade võimaldab mugavalt kasutada erinevaid teenuseid, nagu Netflix, YouTube või Spotify. Lisaks saad telefoni pilti otse teleriga jagada ning enda tehtud pilte või videoid suurelt ekraanilt vaadata.

Apple TV

Apple TV on mõeldud pigem neile, kellel juba on mõni Apple’i nutiseade, näiteks kas telefon või tahvel. Selle kasutamise eelduseks on iCloud konto olemasolu, samuti on vajalik, et teleril oleks HDMI-pesa.

Juhtida saab seadet telefoni kaudu, kuid komplektis on olemas ka eraldi pult.

Apple’i meediamängijaga on võimalik samuti erinevaid striimimisteenuseid kasutada ja oma nutiseadme sisu teleriekraanile kuvada. Samuti saab kasutada Apple’i rakenduste poodi ja äppe ning mänge otse teleris mängida.

Mi Box

Xiaomi meediamängija Mi Box kasutab Android TV platvormi ja ühendub teleriga HDMI kaudu. Ka Xiaomi mängijaga tuleb komplektis kaasa pult seadme juhtimiseks.

Kasutamiseks on siin vajalik Google’i konto olemasolu, seejärel on võimalik alla laadida äppe Androidi rakenduste poest. Kui konto ühendatud, oskab Mi Box ka erinevaid rakendusi soovitada, mis on sinu telefonis juba olemas.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.