Elisa blogi

3 vinget konsoolimängu, mida ka oma nutitelefonis mängida saad

Telefonid on läbi teinud suure arengu ja läinud vaat, et sama võimsaks, kui sülearvutid. See võimaldab mängutootjatel välja tuua konsoolihitte nutitelefonidele, mida varasemad piirangud ei võimaldanud. Kuigi selliseid mänge on oluliselt rohkem, toome välja kolm, millest alustada saad.

FIFA seeria

Tõeline jalkafännide hitt, mis aasta-aastalt on läinud järjest paremaks. Varasemalt sai konsoolidel mängida FIFA lahjemaid variante, kuid ükski neist polnud sama hea kui originaal. Alates 2016. aastast on aga ametlikku mängu võimalik mängida ka telefonidel.

Viimased aastad on mobiilne versioon saanud regulaarselt uuendusi ja täiendusi. Hetkel on konsoolidele saadaval uusim versioon FIFA 21, mida juba õige pea saab ka oma nutitelefonis proovida.

PUBG

See ülimalt populaarne sõjamäng jõudis mobiilidele ja konsoolidele 2018. aastal, olles aasta varem debüteerinud arvutitel. Sellest sai pea koheselt hitt ning on kujunenud üheks populaarseimaks mänguks läbi ajaloo.

Mängus pannakse 100 mängijat kokku ühele saarele ning eesmärgiks on olla viimane ellujääja. Teiste ülekavaldamiseks läheb tarvis kiiret reageerimist ning head relvakäsitlemist.

GTA (Grand Theft Auto) seeria

GTA sai küll alguse kunagi ammusel ajal 2D mänguna arvutitel, kuid jõudis tõeliselt massidesse peale seda, kui seeria mängud hakkasid regulaarselt ka konsoolidel ilmuma. Nüüd on mitmed seeria mängud saadaval ka mobiilse versioonina.

Seiklusmängus tuleb täita erinevaid ülesandeid ja missioone, kuid seda kõike saab teha mängu jaoks loodud maailmas. Mängus on võimalik ka niisama ringi seigelda ning erinevalt pärismaailmast ilma suurtemate tagajärgedeta omale meelepärane sõiduvahend teiselt liiklejalt ära võtta.

Arvestades, et need mängud on kõik üle võetud konsoolidelt, on nende mängimiseks vajalik ka piisava mälumahu ja võimsusega nutitelefoni. Kui arvad, et sinu praegune telefon ei pruugi vajalikele nõudmistele vastata, aga soov oleks neist ikkagi midagi proovida, saad alati Elisa e-poest omale uue valida.

Kui aga tekkis kihk neid hoopis konsoolil proovida, aitab Elisa samuti hädast välja.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.