Elisa blogi

Ägedad mängud, mida saad otse nutikellalt mängida

Foto: Shutterstock.

Nutikellad on aina enam populaarsust kogumas ning lisaks muudele omadustele, on juurde tulemas aina enam mänge, mida saab ka otse oma randmelt mängida. Siit leiad kolm ägedat mängu, millest alustada.

Android

Androidiga kellad jooksevad spetsiaalselt neile mõeldud tarkvara peale Wear OS. Randmel mängimiseks pole mängude valik just teab kui suur, kuid põnevat ajaviidet leiab siiski.

Infinity Loop

Tegu on lihtsa pusle-tüüpi mänguga, kus tuleb kujundi osi niikaua ümber tõsta, kuni nad ühe terviku moodustavad. Lisaks on olemas ka vastupidine mängurežiim, kus terved kujundid hoopis tükkideks tuleb lõhkuda.

PetQuest

Mäletad kunagist populaarset Tamagochi mängu, kus oma lemmiklooma eest hoolt tuli kanda? Siit leiad sarnase sisu – kokku saad valida kolme erineva lemmiku vahel, keda tuleb kasvatada, toita ja meelt lahutatuna hoida. Selle jaoks saad mängu siseselt ka erinevaid minimänge mängida.

2048

Siin numbrimängus on sul lihtne ülesanne – mängulaua ruutudest tuleb kokku saada summa 2048. Põnevuse hoidmiseks saada ennast proovile panna erineva suurusega mängulaudadel.

iOS

Apple’i nutikell on aastatega kogunud kõvasti populaarsust, mis on ka põhjuseks, miks arendajad sellele platvormile on rohkem rõhku pööranud. Apple’i mängude valik on suurem, kuid üldjuhul on need ka tasulised.

Pocket Bandit

Selles mängus saad kehastuda meistervargaks, kelle ülesanne on seife lahti muukida. Mida kiiremini seda teed, seda suurem skoori saad.

Mängu teeb ägedaks see, et saad erinevalt paljudest teistest mängudest seifide lahti muukimisel kasutada kella enda keeratavat nuppu, mis õige numbri korral vibreerib.

Tiny Armies

Tegu on strateegiamänguga, kus pead juhtima oma vägesid minimalistlikul mängulaual ning vaenlaseid alistama. Kiires mängus tuleb leida tee erinevate takistuste vahel nagu mäed ja veekogud. Tiny Armies laseb võistelda ka sõpradega või teiste kasutajatega.

Bubblegum Heros

Sukeldu nätsumulli maailma ning proovi puhuda suurim mull. Siin mängus pead seda tegema nii, et see katki ei läheks, sest selle eest teenid suurimad punktid.

Nätsumullide puhumiseks saad valida väga erinevate tegelaskujude vahel ning ka erinevat tüüpi nätsude vahel, mis ülesande veelgi põnevamaks muudab.

Vahet pole millist platvormi kella jaoks eelistad, mõlemale mudeleid leiad ka Elisa e-poe valikust. Apple’i valikust on pakkuda nende uusimat Apple Watch 5 kellamudelit nii 44 mm kui ka 40 mm mõõdus. Wear OS-i austajad saavad aga valida Fossili uusima 5 generatsiooni mudelite vahel.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.