Elisa blogi

Ajatu klassika ja veelgi ajatum klassika: siin on kõik, mida sa sel nädalal vaatama peaks

Sügisesed ilmad on ametlikult siin ning teki alt tuleb välja hüpata vaid tööle minekuks. Kui jälle koju naasta saab, on ideaalne aeg nautida kõike, mis meelt lahutab. Mida aga vaadata?

Komöödia ja ulmekafännid saavad nüüd endale kodus mõnusa kinoõhtu korraldada, kuna Elisa Elamuse videolaenutusse on jõudnud  “Mehed mustas” saaga kõige uuem osa “Mehed mustas: globaalne oht”. Peategelased on küll vahetunud, kuid sisu keerleb ikka sama vana teema ümber – maailma päästmine tulnukate käest! Ja seda kõike tehakse muidugi väga stiilselt ning läbi mõnusa huumoriprisma! Mehed mustas on kanda kinnitanud kogu maailmas, aga sama on teinud ka universumi rämps. Meie kaitsmiseks asuvad koostööle autasudega pärjatud agent H (Chris Hemsworth) ja sihikindel uustulnuk M (Tessa Thompson) – ootamatu paar, kellest võib siiski asja saada. Kui nad seisavad silmitsi uue tulnukaga, kes võib võtta ükskõik kelle kuju, sealhulgas nende agendid, peavad nad ühendama jõud ülemaailmsel seiklusel, et päästa nii agentuur kui ka kogu maailm hävingust.

Elisa Huubist kutsume vaatama Marii Karelli uut saatesarja “Laser”, mis toob iga nädal vaatajani päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused. “Laseri” hooaja esimesed 18 osa on Huubis juba vaatamiseks üleval, kusjuures telesse on neist seni jõudnud vaid seitse osa – kõik ülejäänud on Elisa kliendile ettevaatamiseks! Uusi osasid lisame jooksvalt!

Elisa Elamuse Filmimaailma soovituseks on legendaarne 20 aasta tagusesse aega jääv draama ja müstika sugemetega krimilugu ”Roheline miil”. Paul Edgecomb (Tom Hanks) töötas aastaid Cold Mountaini vangla surmamõistetute osakonnas, mida kutsuti Roheliseks miiliks linoleum-põranda järgi, mis viis kongidest elektritoolini. Seal töötades oli Paul näinud igasuguseid, aga mitte kedagi sellist nagu John Coffey. Coffey on tohutut kasvu mehemürakas, kes mõisteti surma kahe väikese tüdruku tapmise eest. Suurust ja jõudu on tal selleks küll piisavalt, kuid Coffey teod on talle süüks panduga teravas vastuolus. Lisaks lihtsale loomule ja hirmule pimeduse ees näib Coffey omavat üleloomulikke võimeid. Loo edenedes märkab Edgecomb, et vahetevahel võib imesid esineda kõige ootamatumates kohtades.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.