Elisa blogi

Avasta uusi spordimänge: 3 mängu, mida kohe proovida

Mõned spordialad on populaarsemad kui teised, kuid see ei tähenda, et need sama põnevad ei võiks olla. Anname mõned ideed, mida lisaks korvpalli ja jalgpalli mängudele vahelduseks proovida. Ehk leiad siit nimekirjast omale uue lemmiku.

WGT Golf (iOS/Android)

Siin mängus saad sukelduda proffide golfimaailma ja ise ka näpu sisse pista. Mäng on väga hea graafikaga ning siit leiab 15 rada, kus päriselus mängijad ka ise mõõtu omavahel võtavad.

Mängus saab osaleda erinevatel turniiridel üksi või mängida ka võrgus teiste vastu. Paremad tulemused annavad võimaluse ka oma varustust uuendada ning mängusiseselt on võimalik endale seda ka raha eest soetada.

MLB 9 Innings 20 (iOS/Android)

Nime järgi ehk raske aimata, aga tegu on pesapalli mänguga. Siin saad ise kurika kätte võtta ning seda peamiselt USA-s väga populaarset spordiala ise läbi telefoni ekraani kogeda.

Mängus saad teiste klubidega mõõtu võtta ja enda meeskonda arendada. Samuti on võimalik mängida teiste kasutajate vastu ning erinevaid väljakutseid täita.

Badminton League (iOS/Android)

Kui eelnevad suurt emotsiooni ei tekitanud, siis võid proovida hoopis sulgpalli telefonis mängida.

Laheda graafikaga Badminton League’is saad läbi vastaste alistamise arendada oma oskuseid ning võitude korral ka paremat varustust soetada või mängija välimust muuta.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.