Elisa blogi

Elisa aastalõpu filmisoovitus: 3 hirmnaljakat komöödiat

Aastavahetuse möll koos pühade perioodiga võib osutuda päris väsitavaks. Mis oleks veel parem aja maha võtmise viis peale kogu selle tralli läbitegemist kui üks korralik naerumaraton korraldada. Siit leiad kolm muhedat ning naljakat komöödiat, mille saatel seda teha.

“Vabamees”

Muheda linateose peasosas teeb järjekordse etteaste kroonimata komöödia kuningasRyan Reynolds.

Tellerina pangas töötava tavalise mehena unistab ta omale tüdruksõbra leidmisest, kuni ühel päeval avastab ta et on tegelikult osa videomängust. Kummalisest avastusest toibununa otsustab mees, et tema peab saama selle videmängu kangelaseks. Muidu tähendab see maailma päästmist, kuid kõik ei kulge nii nagu esmapilgul võiks arvata.

“Sõprade mängud”

Sõpruskond, kes pole ühiselt mitu aastat kokku saanud, otsustab seda peale kuute aastat lõpuks teha. Küll aga pole tegemist rahuliku tee joomise ja koogisöömisega – kavas on pöörased mängud, mille parim saab auhinnaks 150 000 dollarit.

Sellise summa eest ollakse valmis kõigeks ning meeste füüsilised ja vaimsed võimed pannakse mängu. Seda kõike muidugi hirmnaljakate seikluste saatel.

“Õhtukool”

Legendaarne püstijalakoomik Kevin Hart kehastab müügimeest Teddy Walkerit, kes tänu pooleli jäetud koolile kaotab oma töökoha. Selleks, et oma karjääri edukalt jätkata suundub mees õhtukooli, et õpingud lõpule viia.

Kogu ürituse teeb aga keeruliseks asjaolu, et Teddy soovib koolis käimist oma kallima Lisa eest varjata. Ilmselgelt ei saa see olema kerge tegevus, kas libeda jutuga müügimees sellest ka puhtalt välja tuleb, on juba iseasi.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.