Elisa blogi

Elisa filmisoovitus: kolm linateost, mis ei jäta sind külmaks

Foto: Shutterstock.

Elisa videolaenutuse valik täieneb pidevalt ning taas on õige aeg minna uusi tulijaid üle vaatama, sest lisaks allnimetatud filmidele on ka pere pisematel põhjust rõõmustada.

Lastemaailma on juurde tulnud näiteks “Minu väike poni”, multifilmide “Peanuts” 52 episoodi, “Toomas ja sõbrad” 23. hooaeg ning “Sõprus on imeline” 8. hooaeg.

Kuningas Arthur: Mõõga legend”

“Kuningas Arthur: Mõõga legend” on eepiline fantaasiapõnevik kuningas Arthurist.

Arthuri isa mõrvatakse, kui poiss on alles lapseeas, ning võimu haarab Arthuri onu Vortigern. Oma sünniõigusest ilma jäetud Arthuril pole aimugi, kes ta tegelikult on, ja ta peab üles kasvama äärelinna rasketes tingimustes. Aga kui ta mõõga kivi seest välja tõmbab, keerab see ta elu pea peale, ja ta peab tunnistama oma tõelist pärandit, meeldigu see talle või mitte.

Filmi režissöör on Guy Ritchie!

Kui me hobusevargil käisime”

On 1999. aasta november. 67aastane Trond elab äsja leitud üksinduses ja teda ootab ees vana aasta õhtu veetmine üksinda. Aga kui saabub talv, avastab ta, et tal on naaber, mees, keda Trond teadis juba aastal 1948.

See oli tolle aasta suvel, kui Trond sai 15 ja isa valmistas teda ette kandma oma eesseisva reetmise ja kadumise taaka… Samuti oli see suvi, kui Trond sai täiskasvanuks ja sai tundma seda naist, keda ta armastas. Sedasama naist, kellega Trondi isa valmistus oma elu veetma.

Kõike seda näete ehedas Skandinaavia filmis “Kui me hobusevargil käisime”, peaosas Stellan Skarsgård.

Hinga”

“Hinga” on tõsielul põhinev liigutav draama. Robin ja Diana Cavendishid on seiklusi armastavad abikaasad, kes keelduvad alla vandumast raskele haigusele.

Lastehalvatus aheldab 28aastase Robini haiglavoodisse ning talle prognoositakse elu veel vaid mõneks kuuks. Ent tänu Diana kaksikvendadele Bloggsile ja Davidile ning leiutaja Teddy Halli lennukatele ideedele julgevad Robin ja Diana haiglamüüride vahelt põgeneda, et elada täisväärtuslikku elu, kasvatades oma väikest poega, reisides mööda maailma ja pühendudes teiste lastehalvatuse patsientide abistamisele.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.