Elisa blogi

Elisa Huub pakub vaatamiseks põnevaid kodumaiseid seriaale

Foto: Elisa

Juunikuu on toonud täiendusi Huubi valikusse. Lisaks kodumaistele põnevus- ja komöödia seriaalidele on vaatajatele saadaval ka tunnustatud põhjanaabrite telesari “Tuba 301”.

Üle Noatera

Elisa Eesti esimese originaalsarja “Üle noatera” teise hooaja esimesed viis osa leiad nüüd Huubist. Televaatajad peavad neid veel pikalt ootama, kuid sina saad põnevat dokfiktsiooni juba praegu nautida.

Ajaloo kulgu võivad vahel pöörata väikesed asjad. Miks paljudest erinevatest tõenäosustest rakendus just see üks? Milline oleks olevik, kui käiku oleks läinud teine või kolmas tõenäosus? Need küsimused pakuvad alati huvi ning käivitavad inimeste fantaasiad.

“Üle noatera” tuletab vaatajale meelde kuue erineva sündmuse tagamaad ja loob kõikide nende puhul alternatiivse ajaloo. Me nihutame mõtlemise piire ja anname vaatajale võimaluse hinnata, kuidas meil on läinud. Sarja autor on tippajakirjanik Rasmus Kagge.

Kui sa pole jõudnud veel sarja esimest hooaega vaadata, siis õnneks leiad Huubist ka selle.

Lahutus Eesti moodi

Sa ei pea enam ootama tervet nädalat, et telekava järgi seriaali järgmist osa näha ja teada saada, mis edasi juhtub. Menuka ERR’i sarja “Lahutus Eesti moodi” terve esimese hooaja saad nüüd Elisa Huubist korraga ära vaadata. 

Ettevõtjast Laura (Liina Vahtrik) tahab lahutada üle 20 aasta kestnud abielu oma muusikaõpetajana töötavast mehest Akslist (Jan Uuspõld), sest nad on totaalselt lahku kasvanud. Mees on vinguv konservatiiv, naine aga kunstnikuhingega liberaal. Kõik nende tõekspidamised on justkui vastandid, nad ei leia enam pisemateski asjades ühist keelt.

Laura ja Aksel lähevad suhtenõustaja juurde, kes koostab neile kümnest ülesandest koosneva humaanse lahutusplaani. Naljakatesse tegemistesse sekkuvad nii poeg kui ka tütar ja samuti pöörased naabrid Tauno (Ago Anderson) ning Mirjam (Marilyn Jurman).

Tuba 301

Huubist leiad nüüd ka eksklusiivse rahvusvahelise originaalsarja “Tuba 301”, mis valiti esimese Soome draamasarjana Cannes Series festivali võistlussarja.

Seriaal jutustab loo Kurtide perekonnast, kelle elu muutub ühel jaanipäeval pöördumatult, kui pere ühine suvilareis lõppeb õudusunenäos.

Šokeeriv peretragöödia naaseb pinnale aastaid hiljem, kui saladused hakkavad lahti rulluma ja näitavad, kui kaugele on igaüks nõus minema oma lähedaste nimel.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.