Elisa blogi

Elisa Huub: värsked osad, värsked hooajad ning päris uued tulijad

Elisa Huubi sisu täieneb pidevalt – siit leiad nii päris uusi seriaale kui ka populaarsete sarjade värskeid hooaegu. Vahet pole mille valid, kvaliteetne ajaviide on Huubi vahendusel igal juhul tagatud.

“Järvepealne” uus hooaeg   

Elisa Huubi on lisandunud BBC põnevussarja uus hooaeg “Järvepealne: Portselanitüdruk”. Politseuurija Robin Griffin satub uurima Sydneys rannale uhtud neiu laipa ning märkab peagi, et tegu pole ainukese surnuga.

Keeruka uurimise taustal peab peategelane rinda pistma ka isiklike probleemidega. Otsingud leida oma peale sündi ära antud tütar ja lahendada juurdlus viivad Robini nii linna süngetesse nurgatagustesse kui ka oma südame sügavamatesse soppidesse.

“Tulejoonel” ootab sind Huubis

Elisa originaalsarja peategelaseks on esmapilgul sõbraliku ja rahumeelse mulje jättev vanaisa Jakob Sommer. Väline mulje võib olla aga petlik ja nii on peategelane võtnud oma hingeasjaks pealinnas toimuvat parandama hakata pommide panemisega.

Peaosas mängib seriaalis Marko Matvere, pommimehe tegudele lõppu teha tahtvat kaitsepoliteis tippuurijat kehastab Kaspar Velberg. Kõrvalosades teevad veel kaasa Märt Avandi, Liis Lass, Saara Pius, Märt Pius, Mait Malmsten ja teised.

“Armastuse uurimine”

Värske vene krimisarja peategelaseks on oma töösse kirglikult suhtuv pereema Nadežda Poljukova, kes oma aega  kolme lapse ja mõrvauurimiste vahel peab jagama.

Keerukust igapäeva ellu aitavad lisada samuti politseis töötav eksmees ning uus ülemus. Viimasega tekivad kangelannal suhted ka tööväliselt ning lisaks mõrvamüsteeriumite lahendamisele peavad Nadežda ja major Krjukov ka tunnetes selgusele jõudma.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.