Elisa blogi

Elisa Raamatu uus hitt: virtuaalsed ristsõnad

Nuti e-ristsõnad on kujunenud Elisa Raamatus, Eesti suurimas ja populaarseimas digiraamatute rakenduses, täielikuks hitiks. Tarbijad on uue võimaluse kiirelt üles leidnud ja arvukalt kasutusse võtnud.

Kõik, kes armastavad ristsõnade lahendamist, võivad rõõmustada. Elisa Raamatu rakendusse lisandus võimalus lahendada digitaalselt Nuti ristsõnu.

“Koostöös Nuti Grupiga tõime Eesti armastatuimad ristsõnad ka virtuaalsele kujule, et ristsõnu saaks lahendada digitaalse meedia tarbijad. Lisaks saavad kasutajad uue võimalusena esmakordselt automaatselt kontrollida, kas sisestatud lahendused on korrektsed,” teatas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

Iga nädal lisandub teenusesse uus ristsõna ja alates esimesest avaldatud ristsõnast on Nuti ristsõnad püsinud Elisa Raamatus kõige populaarsema väljaandena.

Nuti Grupi loovjuht Tarmo Tuule sõnas, et Nuti e-ristsõnade suur populaarsus ei tule neile üllatusena, sest ka nende paberristsõnad on väga kõrgel tasemel ja lahendajate seas hinnatud.

„Me ei jää loorberitele puhkama, vaid arendame igapäevaselt digilahendusi, sealhulgas e-ristsõnu, mis tähendab, et Elisa Raamatu kasutajat ootavad lähiajal ees järgmised meeldivad ja harivad üllatused.“

Elisa Raamatu teenuse mudel julgustab inimesi aina enam oma mugavustsoonist väljuma, pakkudes inimestele lugemiseks raamatuid või ajakirju, mille järgi käsi poes võib-olla ostma ei tõuse.

“Kui mõni uus raamat ei sobi või silm lugedes kinni vajub, siis pole kliendil sisuliselt midagi kaotatud, sest ühe kuutasu eest on ligipääs kõigile teostele. Ligi 2900 raamatu seast leiab igaüks endale midagi meelepärast lugemiseks ja nüüd ka nuputamiseks,” lisas Popp.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.