Elisa blogi

Elisa Stage’is esilinastub: “Väike prints” — EMTA 29. lennu bakalaureuselavastus

Foto: Shutterstock.

Sel neljapäeval, 13. augustil, esilinastub Elisa Stage’i platvormil alati võluv “Väike prints”, mis on ühtlasi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli 29. lennu bakalaureuselavastus.

“”Ja siin on mu saladus, väga lihtne saladus — ainult südamega võib õigesti näha, kõige tähtsam on silmale nähtamatu.” See tuntud tsitaat on pärit 1943. aastal ilmunud “Väikesest printsist”, mida peetakse loetuimaks ja tõlgituimaks Prantsuse raamatuks. Seda teost on avaldatud sadades keeltes ja murretes ning müüdud kümneid miljoneid eksemplare. Homne etendus on salvestatud spetsiaalselt Elisa Stage’i platvormi jaoks tänavu suvel. Laval astuvad üles säravad tulevikutähed EMTA 29. lennust,” sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

“Väikese printsi” lavastajaks on legendaarne Elmo Nüganen ja osades on Jan Erik Ehrenberg, Ekke Hekles, Simo Andre Kadastu, Martin Kork, Lena Barbara Luhse, Märten Metsaviir, Maarja Johanna Mägi, Kaarel Pogga, Oskar Punga, Ken Rüütel, Kristiin Räägel, Oskar Seeman, Andreas Aadel, Markus Helmut Ilves, Mihkel Kohava ning Elise Metsanurk.

Tallinna Linnateatri projektijuht Oliver Berg tõdes, et tegu on Elmo Nüganeni viimaste aastate ühe säravaima lavastusega, kus näeb äsja EMTA lavakunstikooli lõpetanud noorte näitlejate muljetavaldavat ümberkehastumisvõimet.

“On ütlemata hea meel, et saame järgmise lavastusena veebis publikuni tuua just “Väikese printsi”. Eriline on ka mängupaik Stuudio, kuhu rohkem lavastusi ja etendusi planeeritud ei ole. Saali väikese mahutavuse tõttu ei saanud me etendust mängida sugugi nii paljudele inimestele, kui oleksime soovinud. Linnateatril on äärmiselt hea meel, et saame koostöös Elisaga viia nüüd “Väikese printsi” rohkemate inimesteni.”

Etendus kestab 1 tund ja 50 minutit ning pileti hind on 5.99 €. Pärast veebiesilinastust jääb etendus kõigile soovijatele Elisa Stage’i ja Elisa Elamuse keskkonda vaatamiseks.

“Elisa jätkab tänavu koos Linnateatriga etenduste ülesvõtmist projekti Teater TVsse raames. Käesoleval aastal on plaanis üles võtta veel õige mitu lavastust,” lisas Popp.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.