Elisa blogi

Valikut kõigile: mida pikkade jõulupühade ajal vaadata?

Elisa Elamus pakub vaatajatele pidevalt täienevat sisu ning maailmatasemel uusi seeriale ja filme. Ka käesolev aasta pole erand ning selleks, et aasta lõpp meeldejäävalt ära saata, leiab Elisa filmi- ja seriaalivalikust mitmeid unustamatuid teoseid.

Selle pildi alt-atribuut on tühi

Jõulufilmide erikaust

Kuna käes on jõuluaeg, siis üheks meeleolu loomise võimaluseks on erinevate jõulufilmide vaatamine. Elisa on selle oma videolaenutuses nüüd kõigile kasutajatele eriti lihtsaks teinud ning jõulufilmid erikausta kokku kogunud.

Siit leiad nii kauneid jõulumuinasjutte kui ka rajusid komöödiaid – filme on vaatamiseks nii väikeste kui suurtele.

PÖFFi filmid leiab samuti erikaustast

Novembris toimunud populaarse filmifestivali PÖFFi linateoste paremik on samuti nüüd kõigile vaatajatele Elisas Videolaenutusest nähtav.

Siit leiad mitukümmend filmi, mis varasemalt ka Pimedate Ööde Filmifestivalil linastunud, nende seas Hollywoodi hitte ning kodumaiseid filme.

“Tenet” tuleb Elisasse

Jõulude ajal ei pea aga ainult pühadefilme vaatama. Eriti juhul, kui vaatamiseks on pakkuda ka hiljuti kinodes linastunud kassahitt “Tenet”. Filmi teeb eriliseks see, et üheks võttepaigaks oli Tallinn, kus televaataja tunneb ära Linnahalli ja Lasnamäe kanali. Kokku tehti filmi seitsmes erinevas riigis.

Maailmakuulsa filmirežissööri Christopher Nolani poolt üles võetud ulmepõnevikus peab peategelane kogu maailma päästma hukatusest ning tegema seda mitmes paralleelses dimensioonis korraga. Tegu pole mitte lihtsalt ajarändamisega vaid oskusega aega tagurpidi liikuma panna.

Salaagentidena leiab peaosadest John David Washingtoni ja Robert Pattinsoni, suures kassahitis teevad kaasa ka tuntud Eesti näitlejad nagu Juhan Ulfsak ja Ivo Uukkivi. Filmi jõuab Elisa Videolaenutusse 22. detsemberil.

Uus sari “Tulejoonel”

Elisa Huubist leiad aga verivärske kodumaise põnevusseeriali “Tulejoonel”. Uus sari räägib loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõjaveteranist, keda kehastab Marko Matvere.

57-aastane Jakob Sommer, kes oma eluga on ummikusse jooksnud, haub ohtlikke plaane. Olles elule võõraks jäänud, otsustab ta ühel hetkel, et maailm vajab “päästmist” ning võtab ohjad oma kätte. Pealinna pommimeheks kehastudes hoiab ta kogu linna oma hirmuvalitsuse all.

Ohtlikku kurjategijat asub takistama kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab Kasper Velberg. Teistes osades saab näha näitlejaid Sten Karpov, Liis Lass, Saara Pius, Karin Tammaru ja Märt Avandi.  

Kui sa veel pole vaatamise osas kindel, pakub Elisa boonusena kõigile võimalust uue sarja esimest osa tasuta vaadata.

Elisa originaalisari jõuab BBC-isse

Lisaks eelpooltoodule leiab Elisa valikust ka originaaltoodanguna valminud seriaali “Tuba 301”. Põneviku kvaliteedist annab aimu ka asjaolu, et lisaks Elisale saavad uut draamasarja näha ka BBC televaatajad. Tegu on esimese soomekeelse sarjaga, mida BBC 4 kanal näitab nii tele-eetris kui ka iPlayeri vahendusel.

“Tuba 301” räägib loo Kurtide perekonnast, kelle elud muutuvad kardinaalselt peale perettragöödiaga lõppenud jaanipäeva.

Aastaid hiljem pinnale tulevad saladused ja mälestused näitavad, kui kaugele ollakse nõus tegelikult oma lähedaste nimel minema.

Sarja saab vaadata Elisa Huubi vahendusel.  

Lastele on Elisas meelelahutuseks pakkuda terve maailm

Millega aga kõige väiksemaid lõbustada? Kui soovid oma pisiperele toredaid elamusi pakkuda, siis on Elisal selle jaoks olemas kureeritud sisuga Lastemaailm.

3,99 eurose kuutasu eest saad oma Elisa TV-le lisada spetsiaalse paketi, mis sisaldab kanaleid nagu Nickelodeon, Pingviniukas, KidZone TV, Boomerang, Duck TV ja mitmeid teisi.

Lastekanalite paketi tellimine käib lihtsalt – saad seda teha iseteenindusest või otse telerist.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.