Elisa blogi

Elisa videolaenutusest leiad nüüd mitu kõrgelt hinnatud 2022. aasta filmi

Nicolas Cage kehastab oma uusimas filmis iseennast.Foto: Lionsgate

Kas sa ei ole jõudnud minna kinno vaatama selle aasta suurimaid kassahitte? Või oled neid filme juba näinud, aga soovid neid kodus uuesti nautida? Elisa videolaenutusest leiad nüüd mitu uhiuut 2022. aasta linateost, mis alles hiljuti vallutasid veel kinolinasid.

All toome välja kolm uuemat filmi, mille saad kodus kasvõi kohe ära vaadata. Laiema valiku kõrgelt hinnatud filme leiad Elisa videolaenutusest.

Üüratu talendi talumatu taak

Alles mõne kuu eest kinokavades olnud “Üüratu talendi talumatu taak” on viimaste aastate üks kummalisemaid ja omapärasemaid kassahitte. Filmi peaosas astub üles Hollywoodi superstaar Nicolas Cage, kes mängib… iseennast.

Tegu on märulikomöödiaga, milles Oscari-võitja Nicolas Cage kehastab töö- ja rahapuuduses vaevlevat Nic Cage’i, kes võtab vastu miljon dollarit, et osaleda superfänni sünnipäeval. Olukord võtab ootamatu pöörde, kui CIA agent värbab Cage’i enda teenistusse. Nüüd peab Cage iseenda ja oma kallimate päästmiseks kasutama oma tuntumate ekraanitegelaste oskustepagasit. Saab selgeks, et kogu tema karjäär on liikunud üheainsa vältimatu rolli suunas: Nicolas Cage peab mängima Nic Cage’i.

“Üüratu talendi talumatu taak” on olemas Elisa videolaenutuses.

Uncharted: kaardilt kadunud

“Uncharted” on tõenäoliselt tuttav enamikele videomängude fännidele: tegu on tuntud ja kõrgelt hinnatud mänguseeriaga, mille põhjal on vändatud film, kus astuvad üles Tom Holland ja Mark Wahlberg. Õnneks ei pea selle linateose nautimiseks olema mänguguru ja raju seiklus ootab ees kõiki filmifänne.

Kogenud aardekütt Victor “Sully” Sullivan värbab endale appi noore aardeküti Nathan Drake’i, et leida üles 500 aasta eest kaduma läinud piraadiaare. Peagi muutub kahe mehe röövretk aga närvesöövaks seikluseks. Kui Nate’il ja Sully’l õnnestub lahendada üks maailma vanimatest mõistatustest võivad nad leida 5 miljardi dollari suuruse aare ja võib-olla ka Nate’i kadunud venna. Kõigepealt tuleb neil õppida aga ühise eesmärgi nimel koostööd tegema.

Filmi “Uncharted: kaardilt kadunud” saad ära vaadata Elisa videolaenutuse vahendusel.

Kadunud linn

Kes ikka jõuab kogu aeg vaadata surmtõsiseid ja elulise sisuga filme? Vahel tahaks näha midagi lihtsamat, lõbusat ja meelelahutuslikku. Kõigile neile, kes tahavad jalad seinale lüüa ja nautida mõnusat popkornikomöödiat, sobib “Kadunud linn” Sanda Bullocki ja Channing Tatumiga ideaalselt.

Menukirjaniku Loretta Sage’i bestsellerite kaasi ehib raamatumaailma nõutuim kaanemodell Alan. Järjekordsel raamatuturneel satub Loretta inimröövi ohvriks. Röövijaks on miljardär Fairfax, kes on veendunud, et Loretta raamatutesse on peidetud vihjed, mis juhatavad hiigelaardeni. Alan, kes soovib tõestada, et on enamat kui vaid kaunis näolapp, võtab nõuks Loretta inimröövlite küüsist päästa.

“Kadunud linna” leiad Elisa videolaenutusest.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.