Elisa blogi

Elisa videolaenutusest leiad puhkuse ajal vaatamiseks hulga kodumaiseid filme

Pikkade pühade ajal leiab aega mitmeteks meelelahutuslikeks tegevusteks. Kui üle lõkke hüppamine ja grillimine on ära tüüdanud, saad oma aega ka filmide vaatamiseks kasutada.

Siit leiad valiku lõbusaid filme, mida sõprade ja tuttavatega koos nautida.

Päevad, mis ajasid segadusse

Üheksakümnendate algus oli segane ja raju aeg, millele ka antud filmi tegevus keskendub. Peategelane Allar on 27-aastane noormees väikesest maakohast, kelle elu liigub ühelt peolt teisele. Seikluste ja sekelduste käigus kohtub ta mitmete värvikate tegelastega, kes ta segastesse ja kohati ohtlikesse olukordadesse paiskavad.

Siin me oleme

Kui hing igatseb nostalgiat, leiad videolaenutusest südasuvise hittkomöödia, mis on ennast Eesti filmiklassikasse murdnud.

„Siin me oleme“ sündmused toimuvad Muhu saarel, kuhu pealinna perekond suvitama sõidab. Esialgu aga rahulikuks puhkuseks peetud ajast kujuneb tõeline sündmuste virrvarr, kui külalised ja võõrustajad üksteise elud pea peale keeravad.

Klassikokkutulek 1-3

Kaasaaegsema filmikogemuse jaoks on Elisa laenutuses saadaval ka teine hittkomöödia Klassikokkutulek.

Mustast huumorist tulvil filmis seiklevad kolm kooliaegset sõpra klassikokkutulekul, pulmas ning ristetel. Paika pandud plaanid aga ei kulge kordagi ettenähtud radapidi ning peategelased leiavad end aina uutest äpardustest ja viperustest.  

Kokku on filmile tehtud kolm osa ning need kõik on ka videolaenutuses saadaval.

Nukitsamees

Koos lastega sobib aga vaatamiseks vana hea Nukitsamehe film. Sügavas laanes elav nõiaema on pere võsukesele hoidjat otsimas ning meelitab õe Iti koos vennaga Kusti Nukitsamehele hoidjaks.

Noored otsustavad nõiamajast ohtlikku põgenemistee ette võtta, kuhu ka Nukitsamees ennast kaasa pressib. Mis saab aga väikesest sarvilisest Iti ja Kusti pere keskel, saad juba filmist teada.

Elisa videolaenutusest leiad lisaks nimetatud filmidele veel suure hulga kodumaiseid linateoseid. Saad valikuga tutvuda siin.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.