Elisa blogi

Elu Elamus viies osa: kuidas teha tööst elamus?

Ilmunud on Elisa podcast’i Elu Elamus viies osa, kus räägitakse seekord sellest, kuidas oma tööelu efektiivsemaks muuta. Milliseid soovitusi kõrva taha panna ning igapäevaelus rakendada, et tööst saaks elamus?

Podcast’i saatekülaliseks on mõjukaima personalijuhi tiitliga pärjatud Elisa personalijuht Kaija Teemägi, kes on Elisas töötanud 15 aastat. Küsime eksperdi soovitusi personalitööst huvituvatele inimestele ning murrame personalivaldkonnaga seotud müüdid.

Elisa on kaugtööd rakendanud juba aastaid, seega jagub personalijuhil häid nippe ja soovitusi, kuidas töö efektiivsust igapäevaselt parandada. Muuhulgas saab selgeks, kuidas hoolida oma kehast ja vaimust, kui tööd tuleb teha koduseinte vahel.

Samuti tuleb juttu ka värbamisest: selgitame välja, milline on ideaalne CV ning mida peetakse kandideerija puhul töökogemusest ja staažiks veel olulismaks.

Elu Elamuse kõige värsket episoodi on võimalik kuulata Spotifys. Lisaks on saade olemas ka Apple Podcastis, Google Podcastis, Amazon Musicus ja Deezeris.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.