Elisa blogi

Elu Elamuse uues episoodis piilutakse koolitusmaailma telgitagustesse

Huvilistele on taaskord väljas Elisa podcast’i Elu Elamus uus osa, kus tuleb seekord juttu sellest, kuidas võtta koolitustest efektiivselt osa nii koolitaja kui osalejana ning mis koolitusmaailmas hetkel üldse toimub.

Episoodis saab kuulda, milliseid soovitusi jagavad pea pool elu Elisa tootejuhina töötanud Imre Nõmmik ja personaliarenduse spetsialist Kristjan Pilli.

Saatekülalised viivad kuulaja koolitusmaailma huvitavatesse telgitagustesse ning annavad põhjaliku ülevaate sise- ja hübriidkoolitustest: millised on koolitusmaastiku viimased trendid ning mis on veebi- ja klassikoolituste eelised ja puudused.  

Koolituste puhul on loomulikult oluline ka see, kuidas koolitaja teemat edasi annab, mispärast jagavad Nõmmik ja Pilli enda kogemusi koolitajatena ning räägivad, milliseid oskusi selleks vaja läheb. 

Lisaks sellele saab ka teada mitmeid praktilisi nõuandeid, kuidas võtta koolitusest maksimumi nii koolituse läbiviijana kui ka osalejana ning kuidas saada aru, et koolitus on tõesti hästi õnnestunud. 

Elu Elamuse värskeimat episoodi on võimalik kuulata Spotifys. Lisaks on saade olemas ka Apple Podcastis, Google Podcastis, Amazon Musicus ja Deezeris.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.