Elisa blogi

Filmisoovitus: 3 värsket märulikomöödiat iga ilmaga vaatamiseks

Foto: Scanpix/Capital Pictures.

Kui aega on üle ja soovid oma õhtuid filmielamusega rikastada, saad seda teha nende ägedate märulikomöödiatega Elisa videolaenutusest.

“Pahad poisid kogu eluks” (2020)

Mike Lowrey ja Marcus Burnett on politseiuurijad, kes on paarimeestena töötades kokku kasvanud nagu sukk ja saabas. Filmiseeria järjekordses seikluses üritavad uurijatele lõppu peale teha Mehhiko narkoparuni naine ning poeg.

Nalja saab nabani, kui vanakooli politseinikud peavad taaskord oma naha päästma ning samal ajal õppima läbi saama oma noortemate kolleegidega.

“Spioon, kes mu hülgas” (2019)

Kui ilmneb, et ühe peaosalise endine peika pole oma elukutse päris täit tõtt rääkinud, saavad alguse peadpööritavad seiklused ja võitlus oma elu eest.

Kaks sõbrannat sattuvad palgamõrvarite käest pääsu otsides Euroopasse, kus peavad välja hauduma plaani, et meid kõiki hukatusest päästa.

“Džentelmenid” (2019)

Matthew McConaughey kehastatud narkoparun plaanib oma marihuaanaimpeeriumi kogu oma hiilguses edasi müüa, kuid kõik ei lähe nii libedalt kui plaanitud.

Staarnäitlejatest kubisevas märulikomöödias peab narkoparun kõrvale põiklema konkurentide kurjadest plaanidest, väljapressimistest ja muudest skeemidest, mida punutakse tema impeeriumi üle võtmiseks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.