Elisa blogi

Filmisoovitus: Kolm menufilmi, mida igavuse korral vaadata

Foto: Shutterstock.

Viimaste sündmuste valguses tuleb enamikel inimestel veeta tavapärasest rohkem aega koduseinte vahel. Igavuse leevendamiseks leiab aga Elisa Videolaenutusest mitmeid populaarseid filme, millest järgnevad kolm võiksid üksluise argipäeva põnevamaks teha ning õhtusse meeldejäävaid emotsioone tuua.

Ristiisa

“Ristiisa” on üks hinnatumaid teoseid filmiajaloos, mis räägib maffiaperekonna Corleone elust, tegemistest ja nende tegude tagajärgedest. Kuigi osasid kokku on ilmunud kolm, keskendub esimene neist just noorima poja narkoärisse sisenemisele ning tema kujunemisele maffiabossiks peale sõjast koju naasmist.

Viimane Vegas

“Viimane Vegas” on humoorikas film neljast vanemasse ikka jõudnud lapsepõlvesõbrast, kes otsustavad ühel päeval Las Vegasesse sõita sõbra poissmeesteõhtut tähistama, kes lõpuks oma noore tüdruksõbra kätt palus. Aastate jooksul muutunud Vegas paneb aga sõpradevahelised suhted proovile, kuid kõigist probleemidest hoolimata suudavad suure pensionifondi kokku kogunud pensionärid seda seiklust igati nautida.

Ma olen legend

“Ma olen legend” on 2007. aasta põnevusfilm teadlasest Robert Neville’st, kes on tõenäoliselt ainsa inimesena jäänud peale laastavat katku veel ellu. Inimeste endi poolt loodud viirusesse nakatunud on aga kõikjal tema ümber ning ootavad võimalust rünnata. Neville, olles võtnud omale eesmärgiks leida katkuvastane vaktsiin, peab üle elama mutantide pealetungi, seljatama depressiooni ning päästma maailma.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.