Elisa blogi

Filmiteraapia Elisa Huubis: ”Fred Jüssi. Olemise Ilu”

Foto: kaader filmist

Vahelduseks ärevust tekitavate uudiste jälgimisele võiks kodus olles turgutada meeli loodusvaikuse kuulamise-vaatamisega. Elisa Huubi omanikel on suurepärane film “Fred Jüssi. Olemise ilu” vaid sõrmeliigutuse kaugusel.

Jaan Tootseni ning Joosep Matjuse jaanuaris esilinastunud film loodusfilosoof Fred Jüssist tekitas mõne kino ukse taha lausa piletijärjekorra. Elisa Huubi kasutajail on nüüdsest võimalus filmi süveneda mugavalt kodudiivanil oleskledes – alates 13. märtsist on kauneid looduskaadreid tulvil linateos nimelt Huubis eksklusiivselt vaadatav.

“Olemise ilu” on üdini kodumaine. Peategelane Fred Jüssi on omamaine loodusmees ja mõtleja ning ilmselt tutvustamist ei vaja. Sama olulist osa mängib linateoses aga Eesti loodus. Suure osa filmist täidavad kaadrid ning helilõigud meie looduse ööpäeva- ning aastaringist. Jälgida saab lummavaid kaadreid ilmade vaheldumisest ja pilte kaunitest maastikest.

Fred Jüssi, vaatleja, mõtestaja ning õpetaja, suunab vaatajaid märkama loodust ja loomulikkust. Räägib tähtsatest asjadest lihtsas ja heas emakeeles ning meile mõistetavas vaimses võtmes.

Fred Jüssi on Ööülikooli saates öelnud: „Vahel on mind tahetud panna tegema midagi… aga ma ei taha võtta liiga palju tööd. Hiidlastel on tore ütlemine, et laiskus on mehe iga. Sa pead oskama ka laiselda. Ei ole vaja kogu aeg tööd rabada.” Seega – võtke aega, laiselge ning nautige olemise ilu vaadates filmi Eestimaa loodusest ja Fred Jüssist.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.